1. Ana Sayfa
 2. Bankacılık
 3. Kolay Kredi Veren Bankalar | 7 Banka | 2021

Kolay Kredi Veren Bankalar | 7 Banka | 2021


Kolay kredi veren bankalar, sağlamış oldukları kredi alma kolaylığı ve ödeme vadesini uzunluğu ile özellikle pandemi döneminde odak noktası oldu. İnsanların eve kapanması, ciddi nakit zorluklar çekmesi ve çoğu kişinin işinden olması insanlara kredi çekmeye zorladı.

Bu yazımızda en kolay kredi veren bankalar çerçevesinde piyasadaki bütün bankaları ve şartlarını sizler için derledik. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

En Kolay Kredi Veren Bankalar | Online

Kolay kredi veren bankalar 2021 yılında bu kadar yaygınlaştıysa, bunun bir sebebi var. Online bankacılığın gelişmesi ve kredi çekmenin bir tık uzağımızda olması bunun sebebidir. Ayrıca, devletin kurduğu ve geliştirdiği e-Devlet sistemi ile dosyaların sanal ortamda olması, kolay ulaşılabilir olması da bu kolaylığın başlıca sebeplerinden.

Bu kolaylıklar çerçevesinde başvuru yapacağınız bankalar şu şekilde;

 1. Aktif Bank N Kolay Kredi
 2. com Anında Kredi
 3. CEPTETEB Online Kredi
 4. Yapı Kredi Hızlı Kredi
 5. Akbank Direkt Kolay Kredi
 6. Türkiye İş Bankası Anında Kredi
 7. INGBank E-kredi

1) Aktif Bank N Kolay Kredi

N Kolay Kredi, Aktif Bank tarafından kurulan online bankacılık hizmetidir. N Kolay Kredi ile 36 ay vadeyle 30.000 TL krediyi anında alabilirsiniz. Üstelik, kredi tahsis ücreti ve başka hiçbir masraf da almıyor. Şubesiz olarak kolay kredi alınabilecek bankalar arasında yer Aktif Bank ile üye olsanız da olmasanız da kredi alabilirsiniz.

 • Eğer, üyeyseniz sistem üzerinden kredi alabiliyorsunuz.
 • Üye değilseniz, bir kurye evinize kadar geliyor ve gerekli imzaları sizlerden alıyor.

Tutarı, vadeyi ve diğer işlemleri öğrenmek için bankanın web sitesine buradan gidebilirsiniz.

2) Enpara.com Anında Kredi

Kolay kredi veren bankalar arasında yer alan ve son yıllarda adını sıkça duyduğumuz sanal banka; Enpara ile basit işlemlerle kredi sahibi olabilirsiniz. 30.000 TL’yi 36 vade ile alabildiğiniz bu bankada süreç içerisinde sizden hiçbir evrak talep edilmiyor. Tabi, bunun için müşterisi olmanız gerekiyor.

Not: Bankalar tarafından herhangi bir belge istenmemesinin sebebi e-Devlet’tir. Günümüzde hakkınızdaki bütün belgeler e-Devlet üzerinde yer alır, bankalar ise bu belgeleri e-Devlet üzerinden alır.

 • Bankaya üyeyseniz sistem üzerinden basit işlemlerle kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Üye değilseniz, sizden randevu alıyorlar ve o randevu saatinde gelip belgeleri imzalatıyorlar.

Detaylar için buraya tıklayıp, Enpara.com adresine gidebilirsiniz.

Tavsiye Yayın: Enpara Nedir?

3) CEPTETEB Online Kredi

Cepteteb online kredi ile, herhangi bir dosya masrafı veya kredi masraf ücreti ödemeden 30.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi çekebilirsiniz. İşleyiş, diğer sistemlerdeki gibi. Bilgileriniz e-Devlet üzerinden alınıyor ve krediye uygunluğunuz kontrol ediliyor.

 • Bankaya üyeyseniz sistem üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
 • Eğer, üye değilseniz adresinize gelip imza alıyorlar.

Detaylar için buraya tıklayıp, bilgi alabilirsiniz.

4) Yapı Kredi Hızlı Kredi

Yapı kredi hızlı kredi, Kolay kredi veren bankalar dendiğinde aklınıza gelmeyebilir ancak son kredi kampanyaları ile birlikte Yapı Kredi’de bu kervana katıldı. Bankanın müşteriyseniz ve online hizmet hesabınız varsa 25.000 TL’lik bir krediyi 36 ay vade ile online olarak alabiliyorsunuz.

Burada dikkat etmeniz gereken sigorta masrafı ve kredi tahsis ücreti dir. Çünkü, diğer bankalarda bu masraflar yoktu.

 • Bankanın müşterisi değilseniz gerekli evraklar ile şubeye gidip başvuru yapabilirsiniz.
 • Eğer, banka müşteriyseniz online işlemlerden bütün işlemleri halledebilirsiniz.

Kredi hakkında detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın.

5) Akbank Direkt Kredi

Akbank Direkt Kredi, kolay kredi veren özel bankalar arasında yer alan Akbank, online hizmetleri ile kolay kredi vermeye devam ediyor. Online bankacılılık ile 20.000 TL’lik krediyi 36 ay vade ile alabilirsiniz. Burada da dikkat etmeniz gereken husus bankanın sizden kredi masraflarını ve kredi tahsis ücretini almasıdır.

 • Bankanın müşteriyseniz online işlemler üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
 • Banka müşterisi değilseniz en yakın şubeye gerekli evraklarla gitmeniz gerekir.

Akbank kolay kredi için detaylara ulaşmak için buraya tıklayıp bankanın sayfasına gidebilirsiniz.

6) İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası anında kredi den 25.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile faydalanabiliyorsunuz. İş bankası müşterisiyseniz İşCep mobil uygulama aracılığı ile bankaya gitmeden kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 • Banka müşterisi değilseniz en yakın şubeye İşbank’ın sitesinde yer alan evraklarla birlikte gidip başvuru yapabilirsiniz.

Kredi hakkında detaylar için buraya tıklayıp bankanın sayfasına gidebilirsiniz.

7) ing Bank E-Kredi

ing bank e-Kredi uygulaması ile en kolay kredi veren bankalar sıralamasında üst sıraları hak eden bir banka. Uygulama üzerinden 50.000 TL’ye kadar 36 vade ile kredi çekebilirsiniz. Kredi tahsis ücreti ve sigorta masrafları ile birlikte.

Bankaya kayıtlı bir müşteriyseniz e-Kredi uygulaması üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Banka müşterisi değilseniz de uygulama üzerinden formu doldurabilirsiniz. Daha sonra yetkililer evinize gelip gerekli imzaları sizlerden alıyorlar.

Not: Kredi almaya uygun görülmezseniz çağrı merkezi tarafından arama yapılıp ek olarak belge istenebilir. Eğer, kredi için uygun görülürseniz krediyi direkt olarak alırsınız.

Tüm detaylar ve 3 ay ertelemeli ING Bank kredisi için buraya tıklayabilirsiniz.

En Uygun Faiz Hangi Bankada?

En uygun faiz hangi bankada diye soracak olursanız şu anda en uygun kredi faizi TEB’dedir. % 1.45’luk kredi faizi ile piyasadaki en düşük kredidir. Banka kredi faizleri 2021 yılında aşağıdaki gibidir;

kredi faizleri

ING BANK ING 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi %1,49
Türkiye İş Bankası İş Bankası İhtiyaç Kredisi %1,50
N Kolay Aktif Bank N Kolay kredi %1,80
Garanti BBVA Garanti BBVA İhtiyaç Kredisi %1,94
TEB TEB CEPTETEB İhtiyaç Kredisi %1,45
YapıKredi Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi %2,21

 

En Kolay Kredi Nasıl Alınır?

En kolay kredi nasıl alınır konusuna gelecek olursak; cevabımız internet bankacılığı üzerinden olacaktır. Günümüzde internet bankacılığının gelişmesi ile birlikte kolayca kredi alabilirsiniz. Son zamanlarda çıkan Enpara.com ve N Kolay gibi dijital platformlar üzerinden kredi almak kolaylaştı. Buna paralel olarak rekabete giren klasik bankalarda dijital uygulamalar ile kredi vermeye başladı. Ayrıntıları yukarıda paylaştık.

Sizin Yorumunuz Nedir?