1 Tether kaç TL oldu? 1 USDT kaç TL den işlem görüyor? USDT to USD tablosuna ve durumuna artık bu sayfamızdan erişebileceksiniz.

Kripto dolar ne kadar diye aratmış olabilirsiniz çünkü tether dediğimiz USDT, kripto para borsasının dolar birimidir. Kısa ismiyle USDT Coin TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 USDT kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel USDT fiyat takibi ve Tether piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Bu yayının en altında USDT kaç dolar sorunuza anlık cevap bulabilirsiniz.

USDT geleceği ne olur, alınır mı diye soruyorsanız bilmelisiniz ki USDT Dolar ile paralel bir kripto para birimidir. Dolar artarsa artar dolar düşerse düşer. Bu yayının en alında ise kripto para borsası sitelerinin USDT almalı mı teknik analizini görebilirsiniz.

USDT/USD Güncel Fiyat


Tether Nedir? USDT Ne demek?

Tether, 2014 yılında piyasaya sürülen bir kripto para birimidir ve Sembolü USDT dir. Bu kripto para projesi altın desteklidir. USD kısmı hepimizin bildiği kısım, T ise Token karşılığıdır.

Tether’da amaç 1 dolara eşit olacak bir kripto para bulunmasıdır. Sebebi ise kripto para borsasındaki dalgalanmalardan etkilenmemektir. Kısaca tether, amerikan dolarının dijital olanıdır.

Tether Nasıl Alınır?

Tether satın almak için için öncelikle kendinize bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Aşağıda tradingview sitesinde kullanıcıların tether hakkındaki almalı mı satmalı mı analizi bulunmakta.  Fakat sizler de bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.Sorumluluk Reddi Beyanı

Anlık USDT/TRY fiyat bilgi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu yayındaki datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Sizin Yorumunuz Nedir?