Stellar TL değeri ne oldu? 1 XLM kaç TL den işlem görüyor? XLM Dolar grafik tablosuna ve anlık yorum analizlerimize artık bu sayfamızdan erişebileceksiniz.

Stellar USDT ne kadar şu anki güncel fiyatı bu yayında. Kısa ismiyle XLM TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 Stellar kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel Stellar fiyat takibi ve Stellar USDT piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Yayının hemen altınca XLM canlı grafik, XLM teknik analiz durumlarına göz atabilirsiniz.

XLM Güncel Fiyat

 


 

Stellar Lumens Nedir?

Stellar Lumens coin de, stellar kelime anlamıyla yıldız gibi anlamına gelirken Lumens ışık demektir. Stellar projenin, lumens ise kripto paranın ismidir.

Stellar kullanıcılara dünyanın her yerine anında ve çok düşük maliyetlerle para gönderme olanağı sağlayan bir blokchain projesidir. Ekibin amacı bankaların ödeme sistemini yenilemek ve insanları birbirine bağlayan bir platform oluşturmaktır. Bu sırada para transferlerinden ücret almamayı da hedefler. Stellar Lumens kar amacı gütmeyen uzun vadeli bir projedir. Bireylerle bankacılık sisteminin blokchain ekosisteminde birlikte çalışabileceklerini, bu iki unsurun kripto para dünyasında rakip olmadığını vurgular.

Ayrıntılı Tavsiye Yazımız: Stellar Coin XLM Nedir, Ne demek?
Stellar Coin Nasıl Alınır?

Stellar satın almak için için öncelikle kendinize bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı
Anlık XLM/TRY fiyat bilgisi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu yayındaki datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder. Bu yayın yatırım amaçlı değildir.

Sizin Yorumunuz Nedir?