1 DASH kaç TL oldu? DASH dolar olarak kaçtan işlem görüyor? Güncel DASH grafik tablosuna ve dash teknik analizimize artık bu sayfamızdan erişebileceksiniz.

Digital Cash ne kadar güncel olarak takip etmek istiyorsunuz. Kısa ismiyle DASH Coin TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 DASH kaç USDT ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel DASH fiyat takibi ve DASH piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Ayrıca haftalık-aylık güncel DASH grafik analiz ve anlık DASH yorum yaptığımız şu yayınımıza da bekleriz: Güncel DASH Grafik Yorum

DASH / USDT Güncel Fiyat

 


 

DASH Nedir?

Dash, kullanıcı dostu olmayı amaçlayan ve hızlı bir şekilde para transfer işlemi yapılabilen, açık kaynak kodlu P2P kripto para birimidir. Dash’in eski adı Darkcoin olarak geçer. Dash sistemi 0.4 saniyede para gönderebilen ve bundan 0.01 kuruş transfer ücreti alan gün geçtikçe kullanımı artan bir sistemdir. Dash, merkezi yönetimi ve planlaması olmayan bir sistemdir. Bu da Dash sistemini merkezi olmayan özerk bir sistem haline getirir.

Dash Nasıl Alınır?

DASH satın almak için için öncelikle kendinize bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

DASH Yorum

DASH Yorum Kategorimiz de bulunmaktadır. Biz o kategoriden günlük yorum yapmaya çalışıyoruz. Fakat sizler de bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı
Anlık DASH/TRY fiyat bilgi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu yayındaki datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

 

Sizin Yorumunuz Nedir?