Ripple TL ne kadar oldu? 1 XRP kaç TL den işlem görüyor? Ripple grafik analizi, yorum ve fiyatı bu yayınımızda anlık olarak sizlerle paylaşılıyor!

Ripple TL çevirici sayesinde hemen yukarıdaki çevirme aracımızdan istediğiniz adette Türk Lirasını güncel XRP fiyatı na çevirebilirsiniz. Kısa ismiyle XRP Coin TL karşısında her gün değişen değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 Ripple kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa ve çevirici aracı(yukarıda) oluşturalım istedik.

Güncel Ripple fiyat takibi ve Ripple piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Ayrıca haftalık-aylık güncel XRP grafik analiz ve anlık Ripple yorum yaptığımız şu yayınımıza da bekleriz: Güncel XRP Grafik Yorum Ayrıca bu yayının hemen altında Ripple yükselir mi, XRP düşer mi sorusunun tahmini cevabını ve XRP anlık grafiğini görüntüleyebilir, üzerinde analiz yapabilirsiniz.

XRP Güncel Fiyat

 


 


 

Ripple (XRP) Nedir?

 

Ripple, sembol olarak XRP; blok zinciri teknolojisini kullanarak dünyanın her yerine istenilen her an çok uygun fiyata para göndermeyi mümkün kılan bir teknoloji şirketidir. Ripple gerçek hayatta finans kurumlarıyla anlaşarak kripto paraların yarası olan sadece sanalda kalma olayını aşmış ve büyümeyi hedeflemektedir.

XRP Nasıl Alınır?

Ripple satın almak için için öncelikle kendinize lisanslı bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Aşağıda tradingview sitesinde kullanıcıların ripple hakkındaki almalı mı satmalı mı analizi bulunmakta.  Fakat sizler de bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.

Aşağıdaki tavsiye makrofinans tarafından sağlanmamaktadır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi vermediğimizi belirtmek isteriz.

 

Sorumluluk Reddi Beyanı

Anlık XRP/TRY fiyat bilgi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu yayındaki bilgiler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Sizin Yorumunuz Nedir?