1 Bitcoin Cash TL değeri ne oldu? 1 BCH kaç TL den işlem görüyor? Güncel Bitcoin Cash (BCH) fiyat tablosuna ve durumuna artık bu sayfamızdan erişebileceksiniz.

Bitcoin Cash ne kadar şu anki güncel fiyatı bu yayında. Kısa ismiyle BCH TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 Bitcoin Cash kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel Bitcoin Cash fiyat takibi ve Bitcoin Cash piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Yayının hemen altınca BCH canlı grafik, BCH teknik analiz durumlarına göz atabilirsiniz.

BCH/USDT Güncel Fiyat


BitcoinCash Nedir?

Bitcoin Cash, 2017 senesinde Bitcoin’in blockchain’ından koparak kurulmuş bir kripto para birimidir ve sembolü BCH’dir. En çok işlem gören, hacmi yüksek kripto para değerleri arasında bulunmaktadır.

Bitcoin Cash’in yani kısa adıyla BCH’nin, BTC sistemindeki problemlere çözüm olarak blok kapasitelerinin 1 MB olan boyutları 8 MB’a kadar artırılarak bloklara işlenen işlem sayılarının arttırılması ile işlemlerin daha hızlı ve verimli bir şekilde yapılması sağlanmıştır.

Bitcoin Cash Nasıl Alınır?

Bitcoin Cash satın almak için için öncelikle kendinize bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Bitcoin Cash Yorum

Bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı
Anlık BCH/TRY fiyat bilgi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu yayındaki datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Sizin Yorumunuz Nedir?