LINK TL ne kadar oldu? 1 Chainlink kaç TL den işlem görüyor? Link coin grafik analizi, yorum ve fiyatı bu yayınımızda anlık olarak sizlerle paylaşılıyor!

Chainlink TL çevirici sayesinde hemen yukarıdaki çevirme aracımızdan istediğiniz adette Türk Lirasını güncel LINK fiyatı ‘na çevirebilirsiniz. Kısa ismiyle LINK Coin TL karşısında her gün değişen değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple Chainlink kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa ve çevirici aracı(yukarıda) oluşturalım istedik.

Güncel Chainlink fiyat takibi ve LINK piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Ayrıca haftalık-aylık güncel LINK grafik analiz ve anlık LINK Coin yorum yaptığımız şu yayınımıza da bekleriz: Güncel LINK Grafik Yorum Ayrıca bu yayının hemen altında LINK yükselir mi, LINK düşer mi sorusunun tahmini cevabını ve LINK anlık grafiğini görüntüleyebilir, üzerinde analiz yapabilirsiniz.

LINK/USDT Güncel Fiyat

 

Chainlink (LINK) Nedir?

 

Chainlink, sembolü LINK olan Ethereum altyapısı ile kurulmuş bir kripto paradır. Chainlink dışardan gelen verilerin bloklar üzerinde akıllı işleme girip çıkmasını sağlar ve köprü görevi görür. Örneğin apiler gibi. Bloklara dışardan dataları merkezi olmayan bir şekilde entegre eder. Piyasa da Çin kripto para birimi olarak da bilinir.

LINK Nasıl Alınır?

LINK satın almak için için öncelikle kendinize lisanslı bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Aşağıda tradingview sitesinde kullanıcıların chainlink hakkındaki almalı mı satmalı mı analizi bulunmakta.  Fakat sizler de bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.

Aşağıdaki tavsiye makrofinans tarafından sağlanmamaktadır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi vermediğimizi belirtmek isteriz.

 

Sorumluluk Reddi Beyanı

Anlık LINK/TRY fiyat bilgi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu yayındaki bilgiler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Sizin Yorumunuz Nedir?