NEO Coin TL değeri ne oldu? 1 NEO kaç TL den işlem görüyor? NEO Dolar grafik tablosuna ve NEO USDT anlık yorum analizlerimize artık bu sayfamızdan erişebileceksiniz.

NEO Coin USDT ne kadar şu anki güncel fiyatı bu yayında. Kısa ismiyle NEO TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 NEO kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel NEO Coin fiyat takibi ve NEO Coin USDT piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Yayının hemen altınca NEO canlı grafik, NEO teknik analiz durumlarına göz atabilirsiniz.

NEO/USDT Güncel Fiyat


 

NEO Nedir?

NEO Coin, blockchain ekosistemini kullanarak akıllı ekonomik sistem oluşturmak amacıyla kurulmuştur. Dijital kimliklerin ve dijital kontratların birlikte çalışmasını amaçlar.

NEO, Çin’in ethereumu olarak bilinir. Ethereum’a göre programlama dilinde üstünlük sağlıyor. NEO herkes tarafından kullanılan programlama dilleriyle kullanılabilir. NEO ağını kullanmak isteyen herkes NEO Coin’i almak zorundadır. Teknolojisi de eth den daha iyi olduğu için talep görmüştür ve muhtemelen gelecekte görmeye devam edecektir.

NEO Coin Nasıl Alınır?

NEO satın almak için için öncelikle kendinize bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi Beyanı
Anlık NEO/TRY fiyat bilgisi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu yayındaki datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder. Bu yayın yatırım amaçlı değildir.

Sizin Yorumunuz Nedir?