Tezos TL değeri ne oldu? 1 XTZ kaç TL den işlem görüyor? XTZ Dolar grafik tablosuna ve XTZ USDT anlık yorum analizlerimize artık bu sayfamızdan erişebileceksiniz.

Tezos USDT ne kadar şu anki güncel fiyatı bu yayında. Kısa ismiyle XTZ TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 XTZ kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel Tezos fiyat takibi ve Tezos USDT piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Yayının hemen altınca XTZ canlı grafik, XTZ teknik analiz durumlarına göz atabilirsiniz.

XTZ / USDT Fiyatı


 

Tezos Nedir?

Tezos Coin, blockchain ekosistemini kullanarak son zamanlarda yükselişe geçmiş en iyi kripto para projesi olarak bilinir. Yükseliş olarak ani yükselişler yapsa da büyük kırılma ile bilirlikte seviyesini düşürdü

Tezos, simge olarak XTZ kullanır. Yani XTZ gördüğünüz her yerde Tezos’un kastedildiğini, Tezos gördüğünüz her yerde XTZ kastedildiğini bilmenizde fayda var. Genelde kripto paraların sembolleri kullanılsa da XTZ genelde Tezos olarak kullanılır.

XTZ Coin Nasıl Alınır?

XTZ satın almak için için öncelikle kendinize bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

XTZ Coin Yorum

Bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.


Sorumluluk Reddi Beyanı
Anlık XTZ/TRY fiyat bilgisi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu yayındaki datalar kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder. Bu yayın yatırım amaçlı değildir.

Sizin Yorumunuz Nedir?