1 Bitcoin kaç TL oldu? 1 Bitcoin kaç dolar dan işlem görüyor? Bitcoin grafik ve fiyatı bu yayınımızda anlık olarak sizlerle paylaşılıyor!

Bitcoin tl çevirme diye aratmış olabilirsiniz çünkü Bitcoin dediğimiz BTC, kripto para borsasının en önemli para birimidir. Hemen yukarıdaki btc tl çevirme aracımızdan çevirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kısa ismiyle BTC TL karşısında her gün değişken değer göstermeye devam ediyor. Bu sebeple 1 BTC kaç Türk Lirası ediyor sorusunun cevabını güncel olarak takip edeceğiniz bir sayfa oluşturalım istedik.

Güncel BTC fiyat takibi ve Bitcoin piyasa değeri için bu sayfayı sık kullanılan sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Bu yayının en altında BTC kaç dolar sorunuza anlık cevap bulabilirsiniz.

BTC geleceği ne olur, alınır mı diye soruyorsanız bu yayının en altında kripto para borsası sitelerinin BTC almalı mı güncel teknik analizini görebilirsiniz.

BTC/USD Güncel Fiyat 

Bitcoin (BTC) Nedir?

 

Bitcoin bir kripto para birimidir. Kripto para borsasının oluşmasını sağlamış öncü sanal paradır. Bitcoin ile yaptığınız işlemler sanal olur ve takip edilemez. Bir merkezi yoktur. Anonimdir. Hatta bitcoini icat eden Sakoshi Nakamoto’nun kim olduğu dahi bilinmemektedir.

Bitcoin dünyadaki bütün ülkelerde geçerlidir. Para çekim ve gönderim limiti yoktur ve her şeyi bitcoin ile alıp satabilirsiniz.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin satın almak için için öncelikle kendinize lisanslı bir aracı kurum seçmeniz lazım. Hangi kripto para aracı kurumu seçeceğiniz ise tamamen sizin kişisel tercihinizdir. Burada kriter olarak komisyon oranı, işlem hacmi gibi hususları dikkate almanızda fayda var. Ayrıca seçeceğiniz aracı kurumun mobil uygulaması, alarm kurma gibi fonksiyonlarının kullanışlı ve kullanıcıya hitap etmesi seçiminiz de etkili olabilecek diğer faktörlerdir.

Aşağıda tradingview sitesinde kullanıcıların bitcoin hakkındaki almalı mı satmalı mı analizi bulunmakta.  Fakat sizler de bu yayının altındaki yorum bölümünden anlık yorumunuzu paylaşıp etkileşime girebilirsiniz.

Aşağıdaki tavsiye makrofinans tarafından sağlanmamaktadır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi vermediğimizi belirtmek isteriz.

 

Sorumluluk Reddi Beyanı
Anlık BTC/TRY fiyat bilgi konusunda sitemiz makrofinans sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu yayındaki bilgiler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. MakroFinans herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Sizin Yorumunuz Nedir?