Makrofinans.com, İnsanlara doğru bilgiler sunmak, doğru yatırımlar konusunda bilgilendirmek üzere açılmış bir makro finans sitesidir.

“Makro” ne demek?

Bu sitede neden makro kelimesi geçiyor diye düşünmüş olabilirsiniz. Makro kelime anlamı olarak mikronun tam tersidir ve “büyük” “geniş” anlamlarına gelmektedir. Makro TDK da henüz yer bulamasa da kelime anlamı olarak “genişliği” belirtmektedir.

Makro Finans olarak bizlerde sizlere finans blogu olarak en özgün siteyi açmış bulunmaktayız. Sitemiz Eylül 2020’de açılmış, henüz yeni bir sitedir. Sitemizde şu an üç kişi yazı yazmaktadır ve bunlardan ikisi finans, iş bulma, krediler konularıyla,  diğeri ise kripto para borsası ile ilgilenmekte. Siz de bu kategorilerle ilgileniyor ve yazılarınızın paylaşılmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Makro Finans sitesi olarak vizyonumuz:

  • Etik ilkelere bağlı, dürüst, doğru ekonomi-finans ve kripto para haberleri yayınları yapmak.
  • Yeni bir iş arıyorum ama ne iş yapsam ki sorularınıza cevap bulmanızı kolaylaştırmak.
  • Yatırım yapacağım ama neye yatırım yapmalıyım sorunuza yönelik size fikirler vermek
  • Kredi destek paketleri, banka kredi faiz oranları ve kredi ile ilgili gelişmeler hakkında günceli takip etmenizi sağlamak.
  • Ekonomi haberlerini güncel olarak almanızı sağlamak.
  • Kripto para alacağım ama hangisini alsam ki sorunuza fikir üretebilmek.
  • Kripto para analiz ve grafiklerini, altcoin fiyatları gibi husuları sizlerle paylaşmak.
  • Daha fazla para kazanmak için yapmanız gerekenler, iş fikirlerini ve ek kazanç fırsatlarını sizlerle paylaşmaktır.

Makro Finans sitesi olarak amacımız sizlere sadece fikir vermektir. Sitede yazdıklarımız sadece tavsiyedir ve bu konularda sorumluluk taşımıyoruz. Herhangi bir işe yönelmek, herhangi bir kripto parayı almak veya çıkmak kişinin kendi fikirleri doğrultusunda olmalıdır. makrofinans.com bu anlamda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

finansMakroFinans olarak neye ihtiyacımız var?

Makro finans olarak bilinmeye ihtiyacımız var. Sizden ricamız bizi tarayıcınızda yer imlerine ekleyin ve ara ara ziyaretimize gelin :) Sizden ikinci bir isteğimiz bizi çevrenize önerin. Çok şey istedik farkındayız ama sizden son isteğimiz bizi facebook ve twitter hesaplarımızdan takip edin.