1. Ana Sayfa
 2. Bankacılık
 3. İş Bankası Para Gönderme & Para Çekme Limiti **2021

İş Bankası Para Gönderme & Para Çekme Limiti **2021


iş-bankası-iletişim-hızlı

İş bankası müşteri hizmetleri numarası ve Müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak

İş bankası müşteri hizmetleri numarasına 0850 724 0724 numaralı hattan bağlanabilirsiniz. İş bankası müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için, mobil bankacılık kısmına giriş yapıp sol üst köşedeki üç çizgiyi tıklayın. En altlarda yer alan “bize ulaşın” kısmından ararsanız çok kısa sürede bağlanırsınız. İş bankası, bankalar arasında müşteri hizmetlerine en kolay ve en hızlı ulaşılan bankadır diyebiliriz.

İş bankası emekli promosyonu ne kadar?

iş bankası promosyon konusunda emeklilere cazip teklifler sunuyor. İş Bankasından yapılan açıklamaya göre, SGK ile yapılan anlaşma dolayısıyla emekli maaşını İş Bankası’ndan alan veya maaşını İş Bankası’na taşıyan tüm SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur dahil) hiçbir şarta bağlı olmadan 1.000 TL‘ye varan promosyon ödemesi alıyor.

İş bankası Gümüş Hesabı

Gümüş hesabı açmak denilince akla gelen bankalardan birisi de iş bankası olmakta. Bir çok yatırımcı gümüşe yatırım yapmak istiyor. Gümüş yatırım aracı olarak güvenli liman gibi duruyor. Peki son zamanlarda yatırım fonlarının gözdesi olan gümüş hesabı nasıl açılır? Bazı bankalardan gümüş hesabı açabiliyorsunuz. Bu konuya şu yayınımızda değindik:

Gümüş Hesabı Nedir? Nasıl Açılır? Hangi Bankalarda Gümüş Hesabı Var?

Ama iş bankasında gümüş hesabı açılabiliyor mu sorusunun cevabı maalesef şimdilik hayır. Umarız ilerleyen aylarda iş bankasından gümüş hesabı açmak mümkün olabilir.

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti

İş Bankası günlük para çekme limiti ne kadar? Geçtiğimiz günlerde bir duyuru ile para çekme limiti hakkında bilgi veren İş Bankası ATM’leri üzerinden yapılacak işlemlerde günlük para çekme limitini 5,000 TL olarak belirlemiştir. Fakat bu para çekme limiti, İş Cep karekod ve İş Bankası banka kartı ile yapılan çekim işlemlerinin dahil edilmesiyle oluşmaktadır. Yani sadece İş Bankası banka kartınız ile para çekmek isterseniz toplam limit yalnızca 2 bin TL olmaktadır.

İş Bankası ATM Para Çekme Limiti

Banka kartınız ile ATM’ye gittiğinizde gün içerisinde 2 bin liradan fazla para çekemezsiniz fakat para çekme limitini artırmak için, İş Cep Karekod uygulamasını kullanabilirsiniz.

İş Cep Karekod ile Günlük Para Çekme Limiti

İş Bankası bankamatik kartınız ile çekebileceğiniz maksimum limiti doldurduysanız, daha fazla para çekebilmek için QR Kod kullanabilirsiniz. İş Cep ile yapacağınız para çekim işlemlerinde günlük limit 3 bin TLdir. Bu limiti kullanarak tek seferde 3 bin TL’ye kadar para çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Karekod ile para çekmek için İş Cep uygulamasına girin.
 • Şifre ve diğer bilgileriniz ile uygulamaya giriş yapın.
 • Açılan menüden ‘’ Para Çekme’’ butonuna basın.
 • Para çekeceğiniz hesabı seçin ve ardından ne kadar çekmek istediğinizi seçin.
 • En yakın İş Cepmatik’e gidin. Bankamatiğe geldiğiniz zaman, karekod logosona tıklayın ve İş Cep uygulamasına, bankamatikte bulunan karekodu okutun.
 • Tüm işlem bu kadar basit, seçtiğiniz ve almak istediğiniz para anında hesabınızda olacak.

İş Cep matik uygulaması ile günde 3 bin TL’ye kadar para çekmek mümkün olmaktadır. Daha fazla para çekmek isterseniz, bu durumda bankamatik kartınızı kullanarak toplam para çekme limitinizi 5 bin TL’ye kadar uzatabilirsiniz.

İş Bankası Şubeden Para Çekme Limiti

İş Bankası ATM’leri yerine şubeden para çekmek isterseniz, bu konuda herhangi bir limit bulunmuyor. Fakat çok yüksek limitli para çekimi yapacaksanız, bu durumda önceden şubeye haber vermelisiniz.

 • Çekeceğiniz para tutarı 20 bin lira ile 50 bin lira arasında ise, şubeye gitmeden iki saat önce haber verin.
 • Çekeceğiniz para tutarı 50-100 bin lira arasındaysa, şubeye gitmeden 5-6 saat önce haber verin.
 • Çekeceğiniz para tutarı 100 bin lira ile 200 bin lira arasında ise, bir gün önceden haber verin.
 • 200 bin lira ve üzeri para çekme işlemlerinde mutlaka 3-4 gün önceden haber vermek gerekiyor.
 • İş Bankası günlük para çekme limiti şubelerde bulunmuyor, sadece az önce bahsettiğimiz gibi şubeye bu konuda haber vermeniz yeterlidir.

Sizin Yorumunuz Nedir?