1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Borsası
  3. Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021
Trendlerdeki Yazı

Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021


Crypto Treasures

Crypto Treasures coin kazandıran oyunlar kategorisinde 2021 de en çok oynananlar arasında yer alıyor. Türkçesi “Kripto hazinesi” olan Crypto Treasures, oynaması oldukça zevkli ve kripto para kazanması oldukça kolay olan bir oyun, aşama aşama anlatalım.

Öncelikle Crypto Treasures oyununu buraya tıklayarak indirin ve referans kodu olarak “p6mzgmaz” girin.

Crypto Treasures
Oyunu açtığınızda açılan bu ekranda 1 numaralı yerden altınınız biriktikçe sandık alıp açın, içinden coin çıkacak. 2 numaralı yerden bir ablamızla kağıt makas taş oynayın altın kazanacaksınız. 3 numaralı yerden sağa kaydırın ve çark bölümüne ulaşın.

 

Crypto Treasures
Tekneye tıkladığınızda bu ekran açılacak. Altınlarınız biriktikçe üç sandıktan birini açın. Ben sadece 650 liği açıyorum. Sandık pahalandıkça içinden çıkan coinler de artıyor çünkü.

 

Crypto Treasures
Çark bölümünde 2x yazan yerden çevireceğiniz çark sayısı kadar 2x alın :) çarktaki her ödülü 2 katına çıkartıyor. 20 saatte bir 40 çark çevirme hakkınız olacak. Örneğin benim yeni çark  çevirme haklarıma 4 saat 40 dakika kalmış.

 

Crypto Treasures
Yine bu bölümde sol altta kazma var. Kazmaya tıklayarak 24h seçin. 24 saat sonra kazılanı açın, içinden epey altın ve coin çıkacak, sonra tekrar başlatın. Ben bu oyuna günde bir giriş yapıyorum bu şekilde, yeterli oluyor.

 

Crypto Treasures

İki üst görselde sağ alttaki sandığa tıkladığınızda size şu ana kadar hangi coinden ne kadar biriktirmişsiniz onu gösterecek. Tabi yine en fazla PHT birikiyor. Fakat sandıklardan BTT, Win gibi coinler de çıkmakta. Cüzdanınıza çekeceğiniz coinin üzerine tıklayın ve aşağıdaki görsel açılsın.

Crypto Treasures
Burada biriktirdiğiniz coinin şu anki değerini ve grafiğini görebilirsiniz. “withdraw” seçeneği ile çekim yapabilirsiniz ama hepsinin minimum çekim değerleri var. PHT coin için minimum çekim değeri 20 bin PHT.

Coin kazandıran android oyun dediğinizde benim aklıma ilk sırada her zaman Crypto Treasures geliyor. Oynaması da zevkli olduğu için oyun içi reklamları 20 TL ye komple kaldırdım. Uzun süre oynamayı düşünüyorum.

Sizin Yorumunuz Nedir?