1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Borsası
  3. Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021
Trendlerdeki Yazı

Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021


Cloud Earning PHT

Cloud Earning PHT ise bir bulut kazım yöntemi. Cloud Earning PHT gibi uygulamalarda uygulamayı indirmeniz ve istediği zaman aralığında uygulamaya giriş yapmanız yeterli. Cloud Earning uygulamaları hiçbir şekilde telefonunuzdan ram yemez, arka planda çalışmaz veya güç tüketmez.

Phoneum bu işi yapan en güvendiğim kripto para birimi. Cloud Earning Phoneum direkt olarak phoneum kripto para kurucularının kendi uygulaması.

Cloud Earning PHT uygulamasına girdikten sonra kazım yapmayı başlatmanız yeterli. 1 hafta sonra tekrar girip kazıma devam et demeniz yeterli olacaktır. 1 hafta boyunca uygulamayı tekrar açmanız gerekmiyor.

Cloud Earning PHT

Uygulamayı açtığınızda alttaki yeşil kutu “bir hafta boyunca şu ana kadar ne kadar kazım yaptığınızı”, üstte PHT balance yazan yer “toplam kaç PHT kazdığınızı” gösteriyor. Sağ alt tarafta ise “bir sonraki kazım onayı vereceğiniz tarihe süre sayıyor” ki bu da 1 hafta.

Cloud Earning PHT

20.000 pht kazdığınızda bunu cüzdanınıza çekebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın içerisinden PHT alabilir veya ekstra ücret ödeyerek kazımınızı 2-5-10 kat şeklinde artırabilirsiniz.

Kazandığınız PHT leri stake edebilirsiniz. Stake etmek demek, bankadaki vadeli mevduat hesabı gibi düşünün, coini kilitliyor bozmuyorsunuz ve o da size bir getiri sağlıyor. Cloud Earning PHT uygulamasında 20 bin PHT kazdıktan sonra bunları stake edebiliyor ve yıllık %12 PHT kazanabiliyorsunuz.

Cloud Earning PHT İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

Cloud Earning PHT indirip açtıktan sonra referans kodu olarak “p6mzgmaz” yazınız.

Sizin Yorumunuz Nedir?