1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Borsası
  3. Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021
Trendlerdeki Yazı

Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021


TFB BlackStar

Görev yap kripto para kazan uygulamalarının başında gelen TFB BlackStar da, anket doldurarak, haber okuyarak ve oyun oynayarak kripto para kazanmanız mümkün. Dilerseniz yine adım adım gidelim.

 

TFB BlackStar, TFBX coinin yüzde 70 değerlenmesi dolayısıyla şu an yoğunluktan ulaşılamıyor. Ulaşıldığında ekran görüntüsü alıp sizlere tanıtacağım.

 

Evet şimdi geldi ve anlatmaya başlayayım.

 

Öncelikle buradan uygulamayı indirin ve referans kodu olarak VOBIGDYJ giriniz.

Sonrasında açılacak ekran şöyle olacak:

tfb blackstar
Uygulamadan ben şu ana kadar 51 dolar kazanmışım, en alttan görebiliyorsunuz. Uygulamada TFB coin kazanmak için anket doldurabilir, görev yapabilir, oyun oynayabilir, haber okuyabilir veya reklam tıklayabilirsiniz.

 

tfb coin
Örneğin haber yazan yere tıklayın, herhangi bir haberi seçip en aşağısına inin ve “10 TFB” yazısına tıklayın. Hepsi bu kadar. Bunu 10 dakikada bir farklı haberlere tıklayarak yapabiliyorsunuz.

 

tfb coin al
ilk görselde gördüğünüz, reklam yazan kısma tıklayın. Böyle bir sayfaya geleceksiniz.

 

tfb coin marketcal
herhangi bir reklamı seçin ve altta 10 TFB yazan yerde size gösterilen reklamdan bir görsel kesit olacak. Hangisi doğru onu seçin. Örneğin bu görselde sol taraftaki doğru.

 

tfb coin uygulama
Reklamın açılmasını beklemenize bile gerek yok hemen geri uygulamaya dönebilirsiniz. Evet, hepsi bu kadar, 10 TFB daha kazandınız.

Oyun kısmında ise tetris ve 2048 var. Tetriste dörtlü yaparsanız istediği puana ulaşıyorsunuz zaten. Yani dört satırı tek seferde yıktığınızda. Umarım anlatabilmişimdir. Anlamadığınız kısım varsa yorum bırakarak sorun.

Coin kazandıran uygulamalar en iyisi TFB demek fazla iddialı olsa da en iyi ilk üçe girer. Ayrıca TFB coin projesine güvendiğim geleceği olan bir coin.

TFB Coin anlık değeri ve bilgileri için tıklayın.

NOT: Paranızı çekmeniz için en az 50 bin TFB’nizin olması gerekiyor.

 

Sizin Yorumunuz Nedir?