1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Borsası
  3. Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021
Trendlerdeki Yazı

Coin Kazandıran Uygulamalar & Oyunlar 2021


Pi Mining Nedir?

Pi mining, yukarıda belirttiklerimizden farklı olarak, kazım yaparak coin kazandıran bir uygulama. Pi mining de tek yapmanız gereken günde bir kez girip “kazım yap” kısmına tıklamanız. Sonrasında uygulamadan çıkabilirsiniz.

Pi Coin Kazanma Uygulamasını buradan indirin.

Pi Mining referans ile alım yapan bir uygulama. Referans kodu olarak “firatyalcin92” kullanın.

Pi Mining

Referans kodu olarak firatyalcin92 girdikten sonra açılacak ekranınız yukarıdaki gibi olacak. Burada tek yapmanız gereken sağ tarafta yeşil görünen 0,15 π/hr kısmına tıklamak. Günde bir kez buraya tıklamanız yeterli. Sonrasında uygulamayı kapatabilirsiniz. Neredeyse hiçbir şey yapmadan, coin kazandıran uygulamalar en sevdiklerim oluyor, pi mining gibi.

 

Bu saydığımız coin kazanma uygulamaları en iyisi olanlardı. Yoksa sweatcoin gibi siz yürüdükçe swt coin veren uygulamalarda var ama mantıklı bulmuyoruz, kendimiz de kullanmıyoruz. Çünkü çok düşük coin veriyor, 12-13 yıl kullansanız bin dolar anca ediyor ve şarjı da çok yiyor. Bu sebeple sweatcoin uygulaması listemize giremedi.

Bu yayınımızda sizlerin; Bitcoin kazandıran Uygulamalar, ve Kripto para kazandıran Uygulamalar sorularınıza cevap bulmaya çalıştık. Umarız katkımız olmuştur, katkımız olduysa yorum bırakarak teşekkür edebilirsiniz. Başka bir yayında görüşmek üzere.

Sizin Yorumunuz Nedir?