1. Ana Sayfa
  2. Krediler
  3. Halk Bank Dijital Kobi Kredisi Veriyor!

Halk Bank Dijital Kobi Kredisi Veriyor!


Halk bank yaptığı bir duyuru ile KOBİ‘lere dijital kredi imkanı sağladığını belirtti. Şubeye gitmeden alabileceğiniz bu krediyle ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz.

Türkiye’nin resmi en büyük bankalarından olan ve hatta daha geçenlerde IWA tarafından yılın en iyi bankası seçilen halkbank, kobilere yaptığı destekler ile bilinmekte. Bankanın bu seferki atılımı ise dijital üzerine oldu. Banka KOBİ’lere dijital kredi vererek, geçirdiğimiz şu zorlu pandemi günlerinde, vatandaşın bankaya gelimini azaltma yoluna gitmeyi hedeflemiş görünüyor.

 kobi kredisi

Peki her başvuran KOBİ kredi alacak mı?

Öncelikle KOBİ şartlarını sağlamanız gerekmekte. Halkbank kobilere özel dijital kredinin şartları şu şekilde:

  • Dijital Kredi ürünlerimizden 1 yıllık faaliyet süresini dolduran
  • son mali yıl cirosu 3 milyon TL’yi aşmayan KOBİ firması olmak.

Bu iki şartı sağlıyorsanız başvuru için link: https://www.halkbankkobi.com.tr/tr/kobi/basvurular/dijital-kredi-basvuru.html

Halkbank Kobi Kredi Başvuru Aşamaları

Öncelikle sizlerle yukarıda paylaştığımız başvuru linki üzerinden istenen bilgileri doldurarak başvurunuzu yapın.

Sonrasında buradaki linke tıklayarak yapmış olduğunuz dijital kredi sonucuna bakınız. Genelde 48 saat içerisinde sonuç alırsınız.

Eğer kobi kredisi size çıkmadıysa, verdiğiniz bilgilerde veya bankanın yukarıda belirttiğimiz şartlarından birisini sağlamıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda bankayı arayarak iletişime geçmeniz en sağlıklısı olacaktır.

Ayrıca kredi başvurusundan red yerseniz, tekrar tekrar aynı bilgileri girerek, red tekrarına düşmeyin. Bunun size faydası değil zararı olacaktır. Aldığınız her red cevabından kredi notunuz olumsuz etkilenecektir.

Tavsiye Yayınımız: Ziraat bankasından kobilere özel nefes kredisi!

Sizin Yorumunuz Nedir?