1. Ana Sayfa
  2. Girişimcilik
  3. Ne İş Yaparsam Kazanırım

Ne İş Yaparsam Kazanırım


Ne iş yapsam yada Ne İş Yaparsam Para kazanırım,diye düşüyorsanız doğru yerdesiniz.Herkesin hayali kendine ait bir iş yerinin olmasıdır.Ticaret yapmak her nekadar riskli görünsede çok karlıda olabiliyor, bugün sizlere hangi işlerin size daha uygun olacağını az para ama çok kazanç getiren işler hangileri onları anlatmaya çalışıcaz.

Az Para Çok Kazanç

Para bu zamanda en değerli parçamız diyebiliriz,para kazanmak,yada nasıl para kazanabilirim diyen insan sayısı gün geçtikçe artmakta,asgari ücretle geçinen insanların ek iş olarak yapmak istedikleri bazı ticari girişimler var,sermaye kısıtlı,para az peki bukadar az sermaye ile ne iş kurabilirim diye düşünüyorsanız işte başlıyoruz:))

Döner Dükkanı Açmak

Döner dükkanı açmak para kazandırır mı,Tavuk döner ne kadar kazandırır, gibi soruların cevabı burada. Döner dükkanın maliyeti taş çatlasa 15 bin ile 20 bin arasındadır o yüzden sermayesi az olanlara ilk tavsiye edebileceğim döner dükkanı açmaktır.

Döner Dükkanı Para Kazandırırmı?
Döner Dükkanı Para Kazandırırmı?

Döner Dükkanı Para Kazandırırmı?

1: Döner dükkanı kesinlikle para kazandırır

2: Döner dükkanı açmadan önce dükkanın yeri konumu çok önemlidir.Açacağınız dükkan ya sanayi bölgelerine yakın olacak yada çarşıya az uzaklıkta olacak,şunu unutmayınki nekadar insan okadar paradır.

3: Kaliteden  şaşmazsanız döner dükkanı sizin için altın yumurtlayan bir yer haline gelir,kendinize has soslarınız ve malzemelerinizle insanların değişik bir lezzet tatmasını sağlayabilirsiniz.

4: Tavuk dönerin maliyeti herşey dahil  taş çatlasa 5 tldir ama satışınız 10 tl olacaktır bunu sakın unutmayın yüzde yüze yakın bir kazanç.

Şimdi döner dükkanının açmanın maliyeti 15 bin ile 20 bin tle aradı dedik ve bu konuyu burada bitiriyoruz..:)

Tekel Büfe Açmak

Tekel büfesi açmanın en büyük avtantajı  10 metre karede bile iş yapabilmenizdir.. Çünkü satacağın sigara ve çakmaktır en fazla ve inanın bu devirde sigara içmeyen kalmadı tek masrafınız dükkan kirası ve sigaraları koyabileceğiniz yerler.

Tekel Bufe Acmak
Tekel Büfe Açmak

1: Kesinlikle her türlü sigaradan bulundurmanız lazım insanlara şunu dedirtmiceksiniz bu büfede şu marka sigara yok..

2: Tekel büfesi deyip sadece sigara değil su da satmalısınız çünkü su satmanın kar marjı yüzde yüzü aşmaktadır.

3: Tekel büfesinden güzel paralar kazanabilirsiniz sürümden özellikle

4: Tekel büfesinde satacağınız şeyler sigara, çakmak,su az masraf çok kazanç

Sonuç:

Burada bir çok seçenekleri sıralayabilirim fakat ne kadar seçenek okadar kafanızı karıştırır,makrofinans.com’un en büyük özelliği makale olsun diye değil insanlara nasıl faydamız olur diye düşünmektir..

Sizin Yorumunuz Nedir?