1. Ana Sayfa
  2. İş Fikirleri
  3. En İyi Online İş Fikirleri

En İyi Online İş Fikirleri


Öğrenciye online iş,Evden online iş,Online iş imkanları,İnternet üzerinden is fikirleri, İnternet üzerinden iş kurmak gibi bir çok sorulara cevap burada.

Online İş Fikirleri

Evet, çevrimiçi bir işletmeyle milyarder olmak mümkün. Ancak, bu işletmelerden bazılarının üst tarafı çok yüksek olduğu gibi, risk de olabilir. Trafik oluşturmak ve ziyaretçileri müşteriye dönüştürmek uzun vadeli bir süreç olabilir. Bu alanda daha düşük riskli bir iş arıyorsanız, öncelikle İçerik Pazarlama, İnternet Pazarlama Uzmanı, İnternet Araştırmacısı, Özgeçmiş Yazma, SEO Uzmanı, Sosyal Medya Uzmanı ve Web Sitesi Geliştiricisi gibi hizmetleri öneririm.

Bağlı pazarlama

Satış ortaklığı nedir? Web sitenizde veya blogunuzda, kendi ürünlerini satan bir üçüncü taraf ürün veya şirket satan bir bağlı kuruluş pazarlama hizmetine bağlantılar sağlarsınız. En büyük bağlı kuruluş pazarlamacısı, komisyonları% 4-4,5 aralığında olan Amazon’dur. Ardından, bazıları% 70’e varan komisyonlara sahip binlerce ürün sunan Click Bank ve ShareASale gibi bağlı kuruluş pazarlama hizmetleri var. Para kazanmanın kolay bir yolu gibi görünüyor ve bazı insanlar bundan çok para kazandılar… ama birçok insan elde ettikleri sonuçlar karşısında hayal kırıklığına uğradı. Web sitenizin ve blog ziyaretçilerinizin bir şeyler satın almasını sağlamak çok zor!

Uygulama Oluşturucu

Oğlumun Stanford’daki sınıf arkadaşlarından biri her hafta yeni bir uygulama oluşturdu ve genellikle binlerce olmasa da yüzlerce satış yapabiliyordu.

Uygulama Olusturucu
Uygulama geliştirip satarak çok para kazanabilirsiniz. Ancak acımasız bir rekabetle yüzleşmeye hazır olun. Özellikle denizaşırı ülkelerden.

Bugün, sadece birkaç yıl sonra, Uygulama satmak daha rekabetçi. Aslında, yalnızca pazarlama uygulamalarına odaklanan büyük pazarlama firmaları var. Bununla birlikte, uygulama yapmak ve satmak için hala kazanılacak para var.

İçerik pazarlama

Her şirket, arama motoru trafiğini çekmek ve müşterileri ve potansiyel müşterileriyle bir bağ geliştirmek için web sitelerinin içeriğine ihtiyaç duyar. Bu nedenle, web dostu içerik oluşturma pazarı, hem büyük firmalar hem de bağımsız içerik pazarlamacılarının ihtiyacı karşılamaya yardımcı olmasıyla patladı. Belirli bir sektörün ihtiyaçlarında uzmanlaşmak, işinizi hızlı bir şekilde başlatmanıza yardımcı olabilir, ancak birçok şirket, belirli bir endüstri uzmanlığından yoksun olsalar bile iyi araştırmacılar olan ve iyi yazabilen içerik pazarlamacıları işe almaya isteklidir.

Alan Adı Ticareti

Kitap yayınlama şirketimi yönetirken Everything serisi adında bir kitap serisi geliştirdim ve “every.com” etki alanını Microsoft’un kurucu ortağı Paul Allen tarafından kontrol edilen bir şirketten 100.000 $ ‘dan fazla satın almak için bir anlaşma yaptım. İyi alan adları pazarı uzaklaşmıyor ve bu isimleri alıp satarak para kazanabilirsiniz, ancak “neredeyse” büyük isimler olan isimlere çok fazla para koyarken dikkatli olurdum.

Dropship İşi

Dropship işi, başka şirketlerin gönderdiği fiziksel malları sattığınız anlamına gelir. Örneğin, masa lambaları satan bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Web sitenizdeki müşteriden sipariş alırsınız ve ardından siparişi tedarikçiye gönderirsiniz. Drop Shopping, müşterinin siparişi tamamlamak için web sitenizde kalması nedeniyle satış ortaklığından farklıdır. Ayrıca, siparişi işleme koyarsınız ve ardından nakliye firmasından siparişi yerine getirmesini istersiniz. Öte yandan bağlı kuruluş pazarlaması, daha çok bir pazarlama hizmetidir – ürünü sağlayan şirketin web sitesine trafik sağlar. Drop shipping daha yüksek avantajlara sahip olabilir, ancak yeni başlıyorsanız işleri basit tutmanızı ve bağlı kuruluş pazarlamasıyla başlamanızı tavsiye ederim.

eBay Satış

EBay satış ve nakliye hizmetleri sağlamanın harika, yüksek talep gören bir hizmet işi olduğunu düşünüyorum. Bu, eBay’de ürün alıp sattığınız eBay ticareti dediğim işten çok farklı bir iş. Bir ticaret işletmesi yüksek potansiyele sahip olabilir, ancak aynı zamanda daha yüksek risklere sahiptir ve para kazanması daha uzun sürebilir. Ayrıca: Para Kazandıran Zekice İş Fikirleri makalemizde göz atabilirsiniz.

e-Kitap Yayıncılığı

ABD’nin en büyük bağımsız kitap yayıncılarından birini kurduktan sonra, kitap yayıncılığının zenginliklere giden kolay yol olmadığını söyleyebilirim ki pek çok insan öyle olduğunu düşünüyor. Dahası, kendi e-Kitabınızı yayınlamak için gerçekten zengin olmanın daha da zor olabileceğine inanıyorum. Birincisi, rekabet çılgınca… Ürünlerini tam anlamıyla veren insanlar da dahil olmak üzere herkes ve anneleriyle rekabet edeceksiniz. Dahası, medyadaki kitapların dikkatini çekmek giderek zorlaşıyor ve web sitesi ziyaretçilerini kitap alıcılarına dönüştürmek zorlaşıyor. Ancak zor olmak imkansız değildir ve çok para kazandıran o nadir kitabı yayınlayabilirsiniz. Yayınladığım kitap yazarlarının birçoğu bir milyon dolardan fazla kazandı ve bu sadece telif ücretlerinden kaynaklanıyordu.

E-ticaret işi

Bir e-ticaret işine başlıyorsanız, hiper uzmanlaşmanızı tavsiye ederim. Neden? Çünkü birçok e-ticaret web sitesinin çok derin cepleri ve sabırlı yatırımcıları var ve çok ince marjlar (örneğin Amazon) için veya hatta pazar payı oluşturmak için bile ürün satmaya istekliler. Bununla birlikte, bu işte bir miktar sağlam gelir gösterebilirseniz ve özellikle tekrar eden müşterileriniz varsa, kârlı olmadan önce bile çok paraya değer bir işiniz olur.

Moda blogu

Sadece bir moda blogu oluşturmak eğlenceli değil, aynı zamanda en iyi para kazanma şansına sahip olduğunuz türden bir blog. Önemli bir takipçi kitlesi geliştirebilirseniz, markalar için ücretli bir “etkileyici” olarak para kazanabilirsiniz. Başarılı bir blog oluşturmak uzun zaman alabilir, bu yüzden yapmaktan zevk aldığınız bir şey olduğundan emin olun.

İnternet Pazarlama Uzmanı

Her işletmenin İnternet pazarlamasında yardıma ihtiyacı vardır. Ve şimdi en küçük işletmelerin bile dijital pazarlamanın bireysel yönleri için uzmanları işe aldığını görüyorum. Örneğin, tıklama başına ödemeli arama motoru reklamcılığı için bir uzmanı, Facebook pazarlaması için bir diğerini ve web siteleri için SEO için başka bir uzmanı tutabilirler. Yani, dijital pazarlamanın bir yönüne odaklanabilirsiniz veya bir genelci olabilirsiniz.

İnternet Araştırmacısı

İnternet erişiminin araştırma için ne kadar güçlü olduğunu bilen şirketler, araştırma çabalarını bağımsız İnternet araştırmacılarına yaptırmaya çok isteklidirler. Tabii ki, ne kadar uzman ve deneyimli olursanız, hem iş bulma hem de premium fiyatlandırma talep etme beceriniz o kadar artar.

Yerel İşletmeler için Potansiyel Müşteri Oluşturucu

Bazı yerel işletmeler, gelen pazarlamalarını kendileri yapmak için gerekli tüm adımları atmak istemiyor. Her şeyi kendileri için yapmanı ve kapılarına yol açmanı tercih ederler. Bu işe girerseniz, belirli bir sektör için sonuçların tekrarlanabilir olma olasılığı daha yüksek olduğundan, uzmanlığınızı belirli bir konum yerine belirli bir sektör için oluşturmayı düşünmenizi öneririm.

Yerel İlgi Blogu

Gene Mahon’un Nantucket hakkındaki blogunu seviyorum. Harika fotoğraflar ve iyi sunulmuş. Fazla mesai iyi bir reklam üssü kurdu. Her blog gibi, bir takipçi kitlesi oluşturmak zaman, enerji, tutarlılık ve sabır gerektirir. Ancak fotoğraf çekmekten, etkinliklere katılmaktan ve insanlarla tanışmaktan hoşlanıyorsanız, yerel bir blog çok eğlenceli olabilir.

Çevrimiçi oyun

Cevrimici oyun
Günümüzde küçük oyun stüdyolarının veya bireylerin büyük yerleşik firmalarla rekabet etmesi daha kolay.

En büyük oyun şirketleri, en son tekliflerini geliştirmek için milyonlar harcıyor ve onları tanıtmak için çok daha fazla para harcıyor. Rekabet edebilir misin? Evet yapabilirsin. İşe aldığımız yeni bir üniversite mezunu, kendi oyununu yeni başlatmıştı ve yüz binlerce indirme alıyordu. Elbette, insanların oyunlarınız için ödeme yapmaya başlaması için tamamen ek bir düzey, ancak yapılabilir.

Podcasting

Podcasting’in kar potansiyeli konusunda diğer bazı insanlar kadar heyecanlı değilim. Bana öyle geliyor ki herkes bunu yapıyor ve insanlar genellikle podcast’lerin ücretsiz olmasını bekliyor. Ancak yeterince güçlü bir takipçi geliştirirseniz, podcast’iniz için reklam veya sponsorluk satabilirsiniz, o zaman iyi bir iş kurabilirsiniz.

Ürün İncelemeci

Ürün inceleme uzmanı olarak nasıl para kazanıyorsunuz? İncelediğiniz ürünlerdeki bağlı kuruluş pazarlama bağlantılarından para kazanarak. Bir ürüne olumsuz yorum verseniz bile alternatif olarak tercih ettiğiniz bir üründen bahsedebilir ve o ürüne bir satış ortağı bağlantısı verebilirsiniz. Elbette, kitaplar gözden geçirilmesi gereken bariz bir üründür ve bu, Amazon’un% 4 gibi düşük komisyon seviyelerine rağmen web’deki en büyük bağlı kuruluş pazarlamacısı olmasına yardımcı oldu.

Yazmaya Devam Et

Kitap yayınlama şirketim ABD’de özgeçmiş kitaplarının önde gelen satıcısı haline geldiğinden, özgeçmiş yazma hakkında çok şey öğrendim. Özgeçmişler eskimiş değildir, çevrimiçi bir pozisyona başvururken her zaman bir tane kullanmasanız bile, işe alım görevlileri görüşmeye bir özgeçmiş getirmenizi bekler. İnternet sayesinde, dünyadaki herhangi biri için özgeçmiş yazmaya ve mektupların üstünü örtmeye yardımcı olabilirsiniz. Kısaca yazabiliyorsanız, iyi bir özgeçmiş yazabilirsiniz.

Etsy’de satış yapın

Etsy web sitesinde satış maliyetleri oldukça düşük . Ancak harika görünen bazı el sanatlarıyla rekabet edeceksiniz, bu yüzden oldukça ayırt edici harika şeyler yarattığınızdan emin olun. Ardından mükemmel fotoğraflar çekin ve hızlı açıklamalar yazın. İlgili bir ürün grubu geliştirerek bir takipçi kitlesi oluşturmaya çalışın

SEO Uzmanı

Birçok web sitesi, trafiğinin çoğunu arama motoru sonuçlarından elde ederken, SEO uzmanları için talebin çok büyük olması şaşırtıcı değildir. Elbette, arama motorlarında “siyah şapka” hileleri oynama günleri çoktan geride kaldı, ancak web sayfalarını arama motoru sonuçlarının ilk sayfasına getirmeye yardımcı olmak için kullanabileceğiniz pek çok meşru yol var.

Sosyal Medya Etkileyici

Sosyal medya gönderileriniz yeterince büyük veya yeterince uzmanlaşırsa, sosyal medya etkileyicisi olarak para kazanabilirsiniz. Listelenebileceğiniz sosyal medya influencer platformları var ve özellikle sosyal medya influencer’ları aracılığıyla şirket markalarını tanıtmak için işe alınan reklam şirketleri var.

Sosyal Medya Uzmanı

Sosyal medya uzmanlarının pazarı ve çalışmaları sonsuzdur.

Sosyal Medya Uzmani
Pek çok işletme sosyal medya çabalarını devrediyor. Bu senin şansın!

Büyük ve küçük şirketlerin düzenli olarak sosyal medyada paylaşım yapması gerekiyor, yoksa geride kalacaklar. Birçok şirket bu işi sosyal medya uzmanlarına yaptırıyor. Bu harika bir iş çünkü sürekli iş ve tekrar eden bir gelir akışı alacaksınız. Ve iş o kadar kolaydır ki, zaman içinde günlük iş ilanlarını devredebilir ve bir sosyal medya ajansı imparatorluğu kurabilirsiniz!

UI / UX Tasarım İşi

Kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi, web sitenizde çok önemlidir! Bu yüzden genellikle web sitesi geliştirme / kodlamadan ayrı bir işletme haline geldiler. Bu alanda ileri derece kazanabilir, onunla ilgili kitaplar okuyabilir veya kendi başınıza öğrenebilirsiniz.

Sanal Konsinye Mağazası

Bir perakende satış mağazasını işletmenin en büyük sorunlarından ikisi, bir vitrine sahip olmanın ek yükü ve envanter taşıma riski ve maliyetidir. Sanal konsinye mağazası ile bu iki sorunu da ortadan kaldırırsınız! Bunu bir adım öteye taşıyabilir ve tedarikçilerinizin sizin için malları göndermesini sağlayabilirsiniz.

Web sitesi geliştiricisi

Web sitesi geliştiricileri için pazar çok büyük ve oldukça rekabetçidir. Çok özel kodlama becerileriniz yoksa, daha küçük işletmeler veya kuruluşlar için yeni veya yeniden başlatılan web siteleri geliştirmek için sabit ücret oranları sunarak ve geliştirme çalışmalarınızı WordPress gibi tek bir platformla sınırlandırarak bu alana girmeyi düşünmenizi öneririm.

Sizin Yorumunuz Nedir?