1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Borsası
  3. 1 Xrp Kaç TL? Güncel XRP Yorumu

1 Xrp Kaç TL? Güncel XRP Yorumu


1 Xrp fiyatı, kripto para manipülasyonlarından dolayı sıkça değişebiliyor. Son günlerde dolar kurunun da ciddi oranda artması ile bile hızla yükselişe geçen Xrp, bu yükselişi bir süre daha sürdürecek gibi görünüyor. Güncel olarak Xrp fiyatı aşağıdaki gibidir;

  • 1 XRP / TL = 2,19 TL
  • 1 XRP / USDT = 25 USDT
  • 1 XRP / BTC = 00001675 BTC

NOT: Yukarıdaki fiyatlar değişmiş olup sizi bu konuda sürekli güncel yayınımıza davet ediyoruz:

RİPPLE (XRP) TL GÜNCEL FİYAT VE GRAFİK – TIKLAYIN!

Xrp Yorumu Güncel 2020

Ripple yorumu, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece mevcut durum değerlendirmesidir. Bu yüzden dolayı yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. 07.11.2020 Xrp yorumu şu şekilde;

Ripple diğer bir adı ile XRP, yüksek hızda para gönderme teknolojisine sahip bir kripto para birimidir. Bu yüzden çeşitli bankalarda bu platformu sıkça kullanılır. Saniyeler içerisinde bir mail gönderemiyorken neden para göndermeyelim ki?

Bu yüzden de geleceğin kripto paraları arasında Xrp’nin yer alacağını düşünüyorum. Bunun sebeni ise yüksek teknolojisi ve yatırımcılarıdır. Dünyanın en zengin iş adamları ve yatırımcılarının da Xrp’ye yatırım yaptıkları biliniyor. Bu insanların boşa yatırım yapmayacağını düşünmek gerekiyor.

Riplee’nin nerelerden düştüğünü hatırlatmak gerekiyor. Elbet bir gün tekrar düştüğü yere gidecektir. Ancak, zamanı kestirmek imkansız. Bu yüzden biraz Xrp köşede bulundurmak hiç de fena olmayacaktır. 2020 Xrp yorumu bu şekilde.

XRP Avantajları Neler?

Xrp avantajları diğer kripto para birimlerine göre biraz daha fazla diyebiliriz. Çünkü, bu kripto paranın en büyük avantajı direkt olarak bankalarla çalışmasıdır. Bankaların transfer için kullandığı bir platform olması diğer kripto para birimlerine göre bir avantaj sağlıyor.

Diğer kripto para birimlerinde bu denli büyük bir iş organizasyonu yoktur. Bu yüzden yatırımcılara pek güven vermez. Ancak, XRP’nin büyük organizasyonları güven vermektedir.

Tavsiye: XRP yatırımı yapmak için geç kalmış sayılmazsınız. Çünkü, çok yüksek seviyelerden buraya düşen XRP için alım fırsatı olabilir. Kısa vadede olmasa da uzun vade de kazandırması kesin olarak görülüyor.

 

 

Sizin Yorumunuz Nedir?