1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para Borsası
  3. Exen Coin Nedir? Güncel Exen Yorumları

Exen Coin Nedir? Güncel Exen Yorumları


Exen coin, Bitexen tarafından üretilen bir kripto paradır. Bu kripto para Blockchain ağı, diğer bir adı ile ERC-20 tabanında yer almaktadır. Bitexen’in verdiği bilgilere göre yalnızca 15 milyon adet Exen üretilecektir. Exen sayısı 15 milyon olduğunda üretimi durdurulacaktır. Dilerseniz, Exen coin ne demek? Sorusuna geçmeden önce Exen coin’in üreticisi olan Bitexen’e kısaca göz atalım;

Bitexen Nedir?

Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından geliştirilen bir kripto para borsasıdır. İTÜ ARI Teknokent teknoloji geliştirme bölgesinde yer alan Bitexen şirketi, yurtiçi ve yurtdışı kripto para piyasalarına çözümler sunmaktadır.

Exen Coin Kaç TL?

Exen coin fiyatı, diğer kripto para birimleri gibi manipüle hareketlerinden etkilenerek dalgalanma yaşamaktadır. Bu nedenle bu makaleyi okuduğunuz gün fiyatı değişmiş olabilir. Dilerseniz, 1 Exen coin kaç TL? Sorusunun cevabını verelim;

  • 1 Exen fiyatı: 12,37 TL

Güncel Exen Yorumu

İlk olarak belirtmek isterim ki; yapılacak olan Exen yorumları kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Sadece güncel durumu analiz amaçlı yazılmıştır.

Kripto para borsalarında fiyat artışları arz-talep ilişkisine göre seyretmektedir. Bu nedenle de coin talebi artarsa bunun sonucunda fiyatlarda artış görünecektir. Çünkü, bu kripto para birimi yalnızca 15 milyon adet basılmıştır. Basım miktarının sınırlı olmasından dolayı da ileride artabilir.

Bir diğer husus ise şirketin güvenirliliği konusunda. Bitexen ilk kurulduğu günden itibaren bazı kişilere güven vermemiştir. Ancak, aylardır işlemleri gerçekleştiriyor. Eğer, ileride Bitexen’in teknolojik hamleleri artarsa ve şirket ciddi anlamda güven kazanırsa bunun paralelinde Exen fiyatı da ciddi oranda artacaktır.

Exen Coin Nereden Alınır?

Exen Coin, Bitexen Borsası tarafından piyasaya sürülmüştür. Şu an sadece bu borsada işlem görmektedir. Bu yüzden Exen satın almak için sadece Bitexen Borsası’nı kullanabilirsiniz.

Bedava Exen Kampanyası Devam Ediyor Mu?

Hatırlayacağınız üzere bedava Exen coin, şirketin ortaya çıktığı ilk günlerde dağıtılmaya başlandı. Burada referans sistemi gözetildi. Yani, herhangi birini borsaya kayıt ettirmeniz durumunda sizlere 5 coin verildi. Ancak, bu coin sayısı son zamanlarda düştü. Coin sayısını giderek düşürek Bitexen, 22.09.2020 tarihinden itibaren referans sistemine bağlı olarak Exen coin kazanımını durdurmuştur.

Sizin Yorumunuz Nedir?