1. Ana Sayfa
  2. Ekonomi/Finans
  3. Dolar Yükselir Mi Düşer Mi

Dolar Yükselir Mi Düşer Mi


Dolar düşecek mi,dolarda son durum ? dolar yükselirmi? Dolar 10 tl olurmu,dolarda son gelişmeler son dakika dolar yorumları.Uzmanların dolara bakışı.

Dolar Yükselir Mi

28 Eylül 2020 Gedik Yatırım Dolar Yorumu

Dolar/TL kuru cuma günü 7,5112 ve 7,6788 seviyeleri arasında dalgalanarak günü 7,6648 seviyesinden tamamladı. TCMB sonrası TL varlıklardaki pozitif fiyatlamalar cuma gününün ilk saatlerinde de devam etti. BDDK’nın türev işlem limitlerinde esnemeye gitmesinin ardından kur 7,51 seviyeleri test edilse de gün boyu pozitif ayrışan TL varlıklarda öğleden sonra etkili olan kar satışları ve dolar endeksinin tüm gelişmekte olan para birimlerine karşı değerini artırması kurun 7,66 seviyelerine geri dönmesini sağladı.

Küresel dolar endeksi ise 94,7 seviyelerine tırmanarak son 2 ayın zirvelerindeki seyrine devam etti. Bugün önemli bir veri akışı bulunmuyor. Sabah 08:30 itibariyle küresel dolar endeksi 94,5 seviyelerinden, Dolar/TL kuru ise 7,67 seviyelerine yakın işlem görüyor.

DOLAR 8 TL OLURMU ALTIN NE ZAMAN YÜKSELECEK?

Dolar Kuru Daha Ne Kadar Çıkacak?

Dolar kuru 7,50’nin üzerinde kalıcı olacak mı? Dolar TL daha ne kadar çıkacak? Hangi seviyelerden satış beklemeliyiz? Dolar ne zaman düşer? Dolar için kritik destek neresidir?

Dolarda son durum ve kritik yükselmeler ileride doların yüksek rakamlara ulaşacağını yorumluyor uzmanlar.

Sizin Yorumunuz Nedir?