Başlaması Kolay İş Fikirleri-En Çok Para Kazandıran İşler

Başlaması Kolay İş Fikirleri

Başlaması Kolay İş Fikirleri

Kolay İş Fikirleri;Bazı işlere başlamak çok kolay olabilir. Anahtarlardan biri doğru iş fikirleri seçmektir. Üniversiteden tatillerde başladığım ilk işlerimden birçoğu sadece birkaç gün içinde kurup işlettiğim. Bunlar arasında harita işlerim, bisiklet kiralama, tekne ticareti, ev boyama ve daha fazlası vardı. İşinizi planlamayı ve kurmayı hızlandırmanın yollarından biridir.

Apartman Hazırlama Hizmeti

Bir apartman dairesi her döndüğünde, yapılması gereken bazı işler vardır: temizlik, boyama ve genellikle küçük onarımlar. Bu hizmetleri sağlayabilirseniz, bu sizin için iyi bir iş olabilir!

Bebek bakım servisi

Bebek bakımı Kolay İş Fikirleri

Herkes, yerel kafedeki ilan panosundaki elle yazılmış bir nota yanıt vererek bir çocuk bakıcısı bulmak istemez. İşte burada devreye giriyorsunuz. Bakıcılarınızı incelemeyi ve müşterilerinize güvenli ve güvenilir hizmet sağlayıcılarla uğraştıklarına dair güven vermeyi içeren bir bebek bakıcılığı hizmeti kurun!

Balon Teslim Hizmeti

Kolay İş Fikirleri arasında:Bu, bir çiçek teslimat hizmetinin basitleştirilmiş bir sürümü gibidir, ancak sürekli olarak kullanılmayan bir envanter olmadan! Ayrıca balonlar, birçok durum için mükemmel olan eğlenceli ve hafif yürekli bir neşe sunar!

Tekne İşletme Eğitmeni

Para Kazandıran İşler arasında tekne işletmesidir.Neredeyse yürüyebildiğimden beri teknelerin etrafında dolaştım, bu yüzden bazı insanların bir sürat teknesi ya da bir yelkenliyi nasıl çalıştıracakları konusunda eğitilmesi gerektiğini unutuyorum. Şimdi bir botla gezintiye çıkmak ve birini tekneyle gezmenin zevkleriyle tanıştırmak… ne kadar eğlenceli!

Gelin Danışmanı

Yeni iş fikirleri olarak;Gelin danışmanlığı / düğün planlaması içine girmek çok eğlenceli görünüyor, ancak aynı zamanda çok iş, zaman zaman stresli ve rekabetçi. Bununla birlikte, yerleşik bir gelin danışmanı çok iyi para kazanabilir.

Bülten Panosu Hizmeti

İş arama kitaplarımı tanıtırken, yerel kolejlerin etrafındaki ilan panolarına reklamlar koymaya başladım. Sonra, ilan panosu hizmetlerini yürüten insanlar reklamlarımı görünce beni aradılar ve benim için işi yapmaları için onları tuttum. Hizmetlerinizi, müşterilere halka açık panolarda duyurular yerleştirerek sunabilir veya daha karmaşık hale getirebilir ve yerel işletmelerin veya kuruluşların sizin için göstermeyi kabul etmelerini sağlayacağınız özel ilan panoları geliştirebilirsiniz. Örneğin, turistik yerleri listeleyebilir ve ilan panosunu yerel otellere asabilirsiniz.

İş Planı Yazarı

Her işletmenin, hatta bir limonata tezgahının bile bir iş planı olması gerektiğine inanıyorum. Ancak birçok insan bir plan oluşturmaktan çekiniyor veya nasıl yapılacağını bilmiyor. İşte burada devreye giriyorsunuz. Ancak büyük katma değerinizin, müşterilerinizin sadece güzel görünümlü bir belge oluşturmak için değil, işleri için kritik stratejik kararlar almak için bir çerçeve geliştirmeyi öğrenmelerine yardımcı olmak olduğunu unutmayın.

Kiralık Şef

Kolay İş Fikirleri;Bu, yemek servisi işinde bulaşıkları veya yiyecekleri sağlamayacağınızı açıkça ortaya koyan bir kalkıştır. Sadece yemek yaparsın. Ayrıca, çiğneyebileceğinizden daha fazla ısırmayın! İnsanlar şefin harika bir yemek hazırlamasını bekler, bu yüzden tamamen rahat olmadığınız bir menüyü almayın!

Kozmetik Satışlar

Burada iş arkadaşlarına, arkadaşlara ve komşulara kozmetik satmayı düşünüyorum. Belki bir parti satış etkinliği düzenlersiniz. Bir şans verin ve çekiş geliştirip geliştiremeyeceğinizi görün!

Güverte / Dış Mekan Mobilyaları

Açık hava güverte işi fikrini gerçekten seviyorum. Harika bir şekilde boyanmış güzel bir ahşap ve belki de çekici bir tente veya çatı tasavvur ediyorum. Dış mekan mobilyaları da ahşaptan güzelce yapılabilir!

Sorular Ve Cevaplar