1. Ana Sayfa
  2. Bankacılık
  3. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma, Direk-Hızlı

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma, Direk-Hızlı


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma için ziraat bankası iletişim numarasını aramalısınız. Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlanma ise biraz zor ama bu yayınımızda sizlere direk ve hızlı bağlanmanın yöntemini anlattık.

Ziraat bankası müşteri hizmetlerine hızlı bağlanmak için 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 telefon numarasını telefonunuzdan kodlayın. Ziraat bankası müşteri temsilcisi bu aşamada çıkmıyor. Karşınıza bir anons sistemi çıkacak.

Ziraat bankası müşteri temsilcisi bağlanmak için bu aşamada anons sitemini dinleyip son aşamaya kadar beklemenize gerek yok. Sesli komut işlemiyle yapmanız gereken işlemi kodlamanızı isteyebilir fakat anonsun sonunu beklemeden direkt olarak T.C kimlik numarasını girebilirsiniz. Daha sonra sırayla 2, arkasından da 1 tuşlarına basın. Sizden bankamatik kartı ya da kredi kartının rakamlarını tuşlamanızı isteyecektir. Kart üzerinde bulunan numaraları tuşladıktan sonra da son aşama olarak 0 (sıfır) tuşlayın ve tc ziraat bankası müşteri hizmetleri ile hızlı bir şekilde bağlantı kurun.

Kurmuş olduğunuz ziraat bankası müşteri temsilcisi bağlantısı genel durumlar için kullanılmaktadır. Yapacağınız işlem net ve direkt olarak o işlem özelindeki görüşmelerini ilgili departman özelindeki müşteri hizmetleriyle bağlantı kurarak daha hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Bu sayede ziraat bankası müşteri temsilcisinin ilgili departmana aktarma ve bir de bu süreci bekleme zorunluluğunuz ortadan kalkmış olur.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma

Ziraat bankası müşteri hizmetleri hızlı bağlanma

Ziraat bankası telefon bankacılığıyla müşteri hizmetleriyle iletişim kurduğunuzda yapmak istediğiniz işlemleri anons sistem bilgilendirmesini beklemeden aşağıdaki tuşlara bastığınızda direkt iletişim kurabilirsiniz.

ziraat bankası müşteri hizmetleri hızlı bağlanma:

1-1-0:  Buradaki müşteri temsilcisiyle kart bilgileriniz hakkında iletişim kurabilirsiniz.

1-6-0: Ödeme talimatlarınız, kart borçlarınıza yönelik bilgiler içerir.

1-7-0: Buradaki müşteri hizmetleri Platin Kart müşteri kitlesindeki özel kullanıcılara hizmet verir.

2-1-0: Yalnızca bakiye bilgilerinize yönelik görüşme yapabilirsiniz.

2-2-0:Her hangi bir hesaba para transferi yapmak istediğinizde bu menüden iletişim kurabilirsiniz.

2-3-0:Bankadaki mevcut paranızın özelinde yatırım görüşmeleri yapmak istiyorsanız bu adımları izleyin.

3-0: Ziraat bankasıyla ilişkili bütün şifre işlemlerinizi bu bağlantı üzerinden yapabilirsiniz.

4-0: Ziraat Bankasının diğer bağlantıları olan mobil bankacılık gibi bütün özellikler hakkında bilgi alabilir, dilediğiniz soruları yöneltebilirsiniz.

5-0: Banka hesap bilgilerinizle ilişki bütün hareketlerin dökümüne bu adımdan ulaşmanız mümkün.

6-0: Otomobiller özelindeki Otomatik geçiş sistemi (OGS) ve hızlı geçiş sistemi (HGS) hakkında bütün görüş ve sorunlarınızı bu adımdan iletmeniz mümkün.

Ziraat bankası müşteri hizmetleri kısa yoldan bağlanma bu şekilde mümkün. Tabi bu 2021 yılı için geçerli. Yukarıdaki bütün adımları müşteri hizmetleriyle kurduğunuz bağlantı sonrası yürütebilirsiniz. Tüm bunlarla uğraşmak yerine alternatif iletişim yöntemlerini denemenizi de tavsiye ederiz.

Ziraat Bankası iletişim

Ziraat bankası iletişim yöntemi olarak bir kaç kanal kullanıyor. Ziraat bankası müşteri hizmetleriyle yukarıda sıralamış olduğumuz telefon görüşmeleri daha sıradan ve zahmet gerektiren yöntemler. Siz onları arayıp ziraat bankası müşteri hizmetleri telefon numarası direk bağlansanız bile bağlantı sırası bekleyip “Şu an x. Sırdasınız, beklediğiniz için teşekkür ederiz” ananonsunu duymak yerine ziraat bankası müşteri temsilcisinin konu hakkında direk sizi arayarak iletişim kurmasını istemez miydiniz? Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi.

Artan teknoloji ve hayatımıza giren internet bunu mümkün kılabiliyor. Bu işlemin nasıl yapılabileceği konusunda sizlere aydınlatıcı bilgiler aktaracağız.

Ziraat bankası iletişim yolları:

  • Ziraat bankası resmi web sitesi üzerinden erişim.
  • Sosyal medya üzerinden iletişim.
  • Şikâyet sistemleri üzerinden iletişim.

Ziraat bankası İletişim Formu

Ziraat bankası müşteri temsilcisinin sizi direkt arayıp sorunuzu dinlemesi için ziraat banasının resmi web sitesi olan ziraatbank.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesinin sağ alt kısmında bulunan “Bize ulaşın” bölümünü tıklayın.

Ziraat bankası iletişim formu çıkacak karşınıza. İşlemlerinizin hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için iletişim formu üzerindeki bilgileri olabildiğince düzgün bir şekilde doldurmaya özen gösterin. En altta bulunan kutuya yazmak istediğiniz tüm soru ya da yapılması gereken işlemlere yönelik görüşlerinizi bildirin ve “Gönder” butonuna tıklayın. Kısa bir süre sonra Ziraat bankası müşteri hizmetlerindeki bir yetkilinin sizinle telefon bağlantısı yöntemiyle iletişim kuracağını göreceksiniz. Burada sözel olarak bütün sorunlarınızı bildirebilir ve kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Ziraat bankası sosyal medya hesapları

Ziraat bankası sosyal medya hesapları üzerinden firma ya da bankalarla iletişim kurabilmek oldukça etkili bir yöntem. Yukarıda size adresini aktarmış olduğumuz resmi web sitesinin sağ alt köşesinde en yaygın olarak kullanılan sosyal medya olan “Twitter, Facebook ve Instagram” adreslerini bulabilirsiniz. Ziraat bankasının üç platform üzerindeki ortak adı @Ziraatbankasi şeklinde geçiyor. Etiketleme yöntemi kullanarak ulaşamadığınız, dönüş yapılmadı yönünde sistemler bulunun. Direkt olarak özel mesaj gönderip derdinizi anlatabilir ve iletişim numaranızı da bırakabilirsiniz.

Ziraat bankası Facebook adresi için tıklayınız.

Ziraat bankası Instagram adresi için tıklayınız.

Ziraat bankası Twitter adresi için tıklayınız.

Kısa bir süre içinde Ziraat bankası müşteri hizmetlerindeki bir görevli sizinle iletişim kuracaktır.

Ziraat bankası şikayet hattı

Ziraat bankası şikayet hattı 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 telefon numarasıdır.

Ziraat bankası şikayet var üzerinden de geri dönüş sağlamaktadır. Şikayet sistemleri gerek banka gerekse de firmaların “Müşteri memnuniyeti algısını yönetme” güdüsüyle oldukça önem verdikleri platform. Buradan yapacağınız şikâyetler diğer bütün insanlar tarafından okunup, ilgili firma ya da banka özelinde olumsuz düşüncelere kapılarak hizmet almaktan vazgeçebileceği için buradaki müşteriler onlar için reklam açısından biraz daha kıymetli. Örneğin, şikayetvar gibi sistemler üzerinden iletişime geçip onların sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Ziraat bankası müşteri temsilcisi, ziraat bankası müşteri temsilcisi numarası ve ziraat bankası müşteri temsilcisi bağlanma yöntemlerini bu yayında sizlere sıralamış olduk. Sonuç olarak iletişim kurmak için yukarıda sıralanan bütün yöntemleri kullanmanız mümkün. Telefondan bağlanma dışında kuracağınız diğer iletişim yöntemlerinde emin olun ki size daha olumlu bir yaklaşıp sergileyip memnuniyetinizi sağlayabilmek adına ellerinden gelenleri yapacaklardır.

Bu yayınımızı şunun için sık kullanılan adresleriniz arasına eklemeniz faydalı olacaktır: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tel No Bağlanma.

Sizin Yorumunuz Nedir?