1. Ana Sayfa
  2. Para Kazanmak
  3. Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak


Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak

Sadece yürüyüş yaparak para kazanmak ister misiniz? İnternet dünyasında yer alan uygulamalar üzerinde ne kadar çok yürürseniz o kadar çok gelir elde edebilirsiniz.

Yürüyerek para kazanmak için gün içerisinde yürümeniz yeterli olacaktır. Cep telefonuna yükleyeceğiniz uygulamayla beraber yürüdüğünüz her an para kazanacaksınız. Kazandığınız parayı kolayca gerçek paraya da çevirebilirsiniz. Günlük yürüyüş rutininizi devam ettirerek ekstra gelir elde edebilirsiniz.

En iyi kazanç fikirlerinden biri olan bu yöntemden milyonlarca kişi faydalanıyor. Ek gelir elde etmek isteyenler bu yöntemi sıklıkla tercih ediyor. Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalar evde oturan insanların ayağa kalkmasını sağlıyor. İnsanları yürüyüşe teşvik eden bu sistemleri sağlığınıza da katkı sağlıyor.

Bitwalking

Sistem üzerinde para kazanmak için sadece yürümeniz yeterlidir. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz bu uygulama ile adımlarınız sayılır. On bin adım attığınız zaman kazandığınız parayı hesabınıza aktarabilirsiniz. Bitwalking, milyon dolarlık yatırım desteğiyle hizmet veren uygulamalardan biridir.
Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak 2

Achievement

Yürüyüş yaparak para kazandıran sitelerden biri olan Achievement binlerce kişi tarafından tercih ediliyor. Achievement günümüzün en popüler uygulamalarından bir tanesidir. Dünyanın farklı noktalarından milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bu iyi bir gelir elde etmenizi sağlıyor. Achievement uygulaması ayrıca çeşitli egzersizler üzerinde de para kazandırmaktadır. Bu uygulama sayesinde günün her saati para kazanabilirsiniz.

Uygulamada yapmış olduğunuz etkinlikleri Achievement uygulamasına girmelisiniz. Etkinliklerinizi girdiğiniz zaman site üzerinden puan alıyorsunuz. Sistem üzerinde 10000 puan topladığınız zaman paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Runtopia

Sokakta yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalardan biri olan Runtopia milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Uygulama içerisinde para kazanmak için Paypal hesabınız olmalıdır. Kazandığınız paraları mağaza içerisinde harcayabilirsiniz.

Lympo

Lympo uygulaması egzersiz yapmayı teşvik etmek için para kazandıran sitelerden bir tanesidir. Lympo üzerinden düzenli yürüyüş yaparak sizde gelirinizi arttırabilirsiniz. Aldığınız kripto paraları ise kolayca değerlendirebilirsiniz. Uygulama sizlere günlük olarak bazı görevler sunmaktadır. Bu uygulamayı Android cihazlarda hem de İOS cihazlarda kullanabilirsiniz.

Sweatcoin Uygulaması

Sweatcoin milyonlarca kullanıcısı bulunan uygulamalardan bir tanesidir. Gün içerisinde atacağınız adım sayısına göre kazanç elde edebilirsiniz. Yürüyüş dışında spor ve egzersizlere de ödüller veriliyor. Kazancınız için Sweatcoin olarak hesabınıza geçiyor.

Higi

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulamalardan bir tanesi de Higi’dir. Higi uygulaması ABD’de oldukça popülerdir.

People Walker

Yürüyüş yaparak para kazandıran uygulama arıyorsanız People Walker bu konuda ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir. Yürüyüş arkadaşı bulma özelliğiyle de sosyal olmanızı sağlayan People Walker üyesi günün her saati sizlere para kazandırıyor. Ancak uygulama sadece Amerika’da kullanılıyor. Eğer sizde sık sık spor yapan biriyseniz bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

PK Coin

İOS tabanlı olan bu uygulama farklı aktiviteler üzerinden coin kazanmanızı sağlıyor. PK Coin sayesinde egzersiz sayınızı arttırarak daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Apple watch ve diğer akıllı saatlerle entegreli çalışan bu uygulamada herhangi bir ücret limiti de bulunmuyor.

Stepbet

Fitness ile yoğun ilgiliyseniz Stepbet aradığınızı sizlere sunabilir. Stepbet üzerinde belirli hedefler belirleyerek bahse girebilirsiniz. Hedefinize ulaşmanız halinde ise 40 dolar gelir kazanabilirsiniz.

Rover

Köpek gezdirme tabanlı uygulamalardan biri olan Rover sayesinde düzenli olarak yürüyüş yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Köpeğinizle beraber yarım saatlik yürüyüş yaptığınız zaman hemen para kazanabilirsiniz.

MapmyFitness

Yürüyüş yaparak para kazanma yöntemlerinden biri olan MapmyFitness popüler uygulamalar arasında yerini alıyor. Günlük yürüyüş yaparak ve belirli görevleri tamamlayacak sizde gelir elde edebilirsiniz. Bu görevleri başarılı bir şekilde tamamlayan kullanıcılar sistem üzerinde hediye çeki kazanıyor.

Pedometer

Bu uygulamada GPS özelliği istenmiyor. Böylece daha az şarjınız gidiyor. Pedometer yürüyüş uygulaması ücretsizdir. Günde en fazla 10.000 adım sayısı atarak para kazanabilirsiniz.

Cep telefonlarınızı kullanarak sizde kolayca para kazanabilirsiniz. Dünyanın pek çok yerinde insanlar bu uygulama üzerinden gelir elde ediyor. Bazı uygulamalar ise akıllı saatler üzerinden de hizmet veriyor.  Yürümek rutin olarak yaptığımız egzersizlerden bir tanesidir. Peki yürürken para kazanmak ister misiniz? Yeni nesil mobil uygulamalar sayesinde sizde gelir elde edebilirsiniz. Kazanacağınız paraları ise istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Pek çok kişi internetten para kazanabilir miyim sorusunu araştırıyor. İnternetin gelişmesiyle beraber farklı gelir yolları da bizleri karşılamaya başladı. İnternetin kazandıran dünyasında herkes ek gelirle tanışabiliyor. İnternetten para kazanmak günümüzde çok daha kolay hale geldi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birbirinden farklı işlerle karşılaşabiliyorsunuz. İnternette sınırsız para kazandıran seçenekler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dünya üzerinde milyonlarca kişi bu uygulamaları kullanarak gelirlerini arttırabilirsiniz.

Son zamanlarda yürüyüş yaparak para kazanmak en çok tercih edilen konulardan biri olmayı başardı Şimdi sadece interneti kullanarak yürüyüş yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Peki, yürüyerek nasıl para kazanılır? Yazımızda yer alan uygulamalara göz atarak sizde bu yöntem üzerinden gelir elde edebilirsiniz. Yürüyüş yaparak para kazanmanın hayalini kuran herkes bu uygulamaları tercih ediyor. Yürüyerek para kazanmak en iyi para kazanma fikirlerinden bir tanesidir. Tamamen günlük yürüyüş üzerine kurulu uygulamalar sayesinde gelirinizi her geçen gün arttırabilirsiniz. Günlük yapacağınız yürüyüşler ya da egzersizlerle para kazanabilirsiniz. Para kazanma fikirlerinden biri olan bu uygulamalar bir çok insanın dikkatini geçiyor. Yürüyerek para kazandıran uygulamalar ile ek gelir elde etme hayali tamamen gerçeğe dönüşüyor. Uygulamaları düzenli olarak kullanarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Sadece yürüme değil farklı egzersiz programları uygulayarak gelirinizi arttırabilirsiniz. Bu uygulamalar hakkında tüm detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Bu uygulamaları cep telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Apple Store ve Google Play ile uyumlu uygulamalarla yürüyerek para kazanabilirsiniz.

Sizin Yorumunuz Nedir?

Yorumlar (1)

  1. Ender chef
    3 sene önce

    mukemmel teşekürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.