1. Ana Sayfa
 2. Para Kazanmak
 3. Video İzleyerek Para Kazanmak

Video İzleyerek Para Kazanmak


Video İzleyerek Para Kazanmak

Video izleyerek para kazanmak içinde bulunduğumuz teknoloji çağında en popüler işleri arasında yerini almış bulunmaktadır. Hem çok kolay hem kazançlı.

Video izleyerek para kazanmak kolay yoldan para kazanmak isteyen kişiler tarafından sıkça aranmakta olan bir terimdir video izlemek daha kolay ve kazançlı olmaktadır. Hem video izleyip hem para kazanmış olacaksınız.

Video İzleyerek Para Kazanma

Sadece video izleyerek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun için oluşturulmuş birçok internet siteleri bulunmaktadır. İşletmelerin en çok kullandığı tanıtım yöntemlerinden birisi reklamlardır. İşletmeler oluşturulan bu sitelerde kişilere reklamlar izletir ve para kazandırır. Siteme reklam veren şirketlerin reklamları izlenmesi karşılığında puan kazandıran bu sisteme Exchange yani değiş tokuş sistemi denir. Hem işletme amacına ulaşır hem de siz para kazanırsınız. .Zira şirketlerin internet üzerinden reklam vermesi daha çok kullanıcıya ulaşmasını sağlar ve daha az maliyete neden olur. Bunu fırsat bilen bazı platformlar kendilerine bu sektörde alan oluşturmuşlardır.

Video izleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Dünyanın birçok yerinde markaları hakkında farkındalık kazandırmak isteyen şirketler bu platformlara para öder. Markaların tanıtım reklamlarına her bir tıklamada hem tanıtımını yapar hem de para kazandırır. Tüketicileri bu doğrultuda yönlendiren web siteleri reklam ve video izleterek para kazandırır. Hem çok kolay hem de oturduğunuz yerden para kazanırsınız.
Video İzleyerek Para Kazanmak 2

Video İzleyerek Para Kazanan Kullanıcılar

Bu işi yapan kullanıcılar onlarca platforma üye oluyor ve bu platformların her birinde video izleyerek para kazanma fırsatlarını yakalıyor. Eğer sizde çok fazla boş zamanımız var diyorsanız video izle para kazan seçenekleri ile evde oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz. Ama bunun için en önemli şeyi unutmayın! İlgili sitelerin güvenilir mi olduğunu ve iletişim bölümlerini kontrol ediniz. Zira paranızı alamayabilirsiniz. Bunun için dikkatli olmakta fayda var. Bu sistemin genel işleyişi nasıldır:

 1. İlk önce güvenilir bulduğunuz bir uygulamayı indirin ve siteye giriş yapın.
 2. Kayıt formunu doldurun
 3. Kişisel bilgilerinizi ve ilgili olduğunuz alanları doldurun
 4. Daha sonra size SMS veya mail ile bildirim olarak video gönderilir.
 5. Siz videoları izledikçe küçük tutarlardaki bakiyeler hesabınıza eklenir
 6. Belirli bir alt limiti aştıktan sonra ödemenizi farklı şekillerde hesabınıza çekebilirsiniz.
 7. Bazı uygulamalar nakit yerine hediye kartları da vermektedir.( Bunları nakde dönüştürmenizin farklı yollar mevcut.)

Video izleyerek Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Konuya dair en çok merak edilen sorulardan biri ‘’Video izleyerek aylık ne kadar para kazanırım?’’ sorusudur. Burada aylık kazancınızı belirlemek aslında birazda sizin çabanıza bağlı. Örneğin 2000 TL üzerinde kazanç elde edenler olduğu gibi birkaç yüz lira da kazananlar olmaktadır. Bunun için aktif bir şekilde videolarınızı düzenli bir şekilde izlemeniz gerekmektedir. Zaten bazı uygulamalarda belirli kotaya ulaşana kadar paranızı çekemeyeceksinizdir.

En Güvenilir Uygulamalar Hangileridir?

 1. Swagbucks

Swagbucks, film ve reklamda dâhil olmak üzere farklı etkinlikler için ödeme yapan en popüler sitelerden biridir. Bu sektördeki en fazla kullanıcıya sahip ve ödemeler için de çeşitli alternatifler barındırıyor. Bu alternatif yollar şunlardır:

 • Anket doldurarak para kazanma
 • Oyun oynayarak
 • Video izleyerek
 1. Nielsen Digital Voice

Nielsen şirketinin bir hizmeti olan Nielsen Digital Voice izleyicilerin izleme alışkanlıklarını öğrenmek amacıyla hizmet veriyor. Para kazanmak için platformdaki reklam, video ve dizileri izlemenin yanında yorum yapmanız gerekiyor.

3.Netflix

Netflix video izleyerek para kazandıran uygulamalar arasındadır. Zaman zaman içeriklerin kalitesini değerlendirmek amacıyla iş ilanları yayınlamakta ve bu iş ilanlarında her ülkeye farklı farklı içerikler sunmaktadır. Netflix bu tür iş ilanlarını her yılın belirli zamanlarında yayınlar. Bu yüzden ara sıra Netflix ’in JOB/İŞ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

 1. Succesbux

Succesbux, üyelerine reklamları izlemeleri ve dinlemeleri için ödeme yapan başka bir uygulamadır. Ayrıca uygulamada internette gezinerek dahi para kazanabiliyorsun. Son dönemin güvenilir uygulamaları arasında yerini almıştır. Ülkemizde de yoğun şekilde kullanılmaktadır.

5.FusianCash

12 yıldan fazla bu sektörde hizmet sunan FasionCash uygulaması ABD kaynaklıdır. Bu platform izlediğimiz videoları daha sonra yorumlamamızı istiyor. Ayrıca yüksek kazançta sağlıyor. Ancak dil bilmeyenler için çok ta tercih edilecek bir uygulama değil.

 1. Viggle

Viggle cep telefonuna indirilen ve reklam izleyerek para kazanma uygulamasıdır. Kısa sürede kullanıcıların dikkatini çeken bu uygulamayı telefonunuzun açılış ekranına widget olarak eklerseniz düzenli bir gelir akışı elde edebilirsiniz. Telefonunuzu her elinize aldığınızda yeni reklamlar görebilir ve reklam başına 10 ve 20 cent arasında ödeme alabilirsiniz. Gelir dolar cinsinden olduğu için Türk Lirası olarak ay sonunda önemli bir miktar para kazanabilirsiniz.

7.Money App

Uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden indirerek üye olduğunuzda size vermiş olduğu görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz. Paranızı ise Paypal üzerinden alabilirsiniz.

8.You-Cubez

Doğrudan video izleyerek para kazanabileceğiniz bir platformdur. Düşük reklam bedelleri sağlamış olsa da alternatif olarak kullanabilirsiniz. Üyelik kaydınızı tamamladıktan sonra ilgi alanlarınızı seçmeyi unutmayın! Çünkü reklamlar bu ilgi alanınıza göre paylaşılmaktadır.

9.Youtube

İnternet ortamı üzerinden video izleyerek para kazan araması yapan kişilere önereceğimiz bir diğer yöntem de elbette ki Youtube olacaktır. Evde boş zamanınızda internette geçirdiğiniz zamanı nakde dönüştürmenin en kolay yolu youtube üzerinden video izlemektir. Youtube da içerik paylaşanlar bildiğiniz gibi daha fazla izlenmek adına youtube trende girmek isterler. Bunun tek yoluda videoların izlenmesinden geçer.

Youtube her bir kullanıcının izlediği videolar için izleme başına para öder. Sizde youtube üzerinden para kazanmak istiyorsanız sadece abone olup, video izleyerek ve yorum yaparak para kazanabilirsiniz. Bu sayede kısa bir süre içinde sanal ortamda sizde yerinizi alarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ülkemizde reklam verebilecek en iyi sitelerden birisi olan youtube izlekazan sitesi olmaktadır. Youtube’un belirli şartlarını yerine getiren üyeler sisteme kayıt olur, daha sonra kanallarını ve videolarını ekler ve puan bazıyla birbirlerini takip edip abone ve izlenme sayılarını arttırmak için uğraşırlar. Bu sitem gerçek kayıtlı kişilerden oluşup hile bulunmamaktadır.

Hadi sende bu uygulamalardan birini seç ve Video İzleyerek Para Kazanmaya başla.

Sizin Yorumunuz Nedir?

Yorumlar (3)

 1. Ender chef
  2 sene önce

  harika

 2. Oturduğun yerden para kazan

 3. 2 sene önce

  Harika herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.