1. Ana Sayfa
 2. Para Kazanmak
 3. Reklam İzleyerek Para Kazanma 2021 | 6 Site

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2021 | 6 Site


Reklam izleyerek para kazanma modeli ile kısa reklam videoları izleyerek ek gelir elde etmeniz mümkün. Reklam izleme siteleri, reklamların izlenmesi karşılığında belirli bir ücret alır. Bu ücretleri ise izleyen kullanıcıları ile paylaşır. Bu işin mantığında ‘’Ne kadar izlenirse o kadar kâr’’ mantığı vardır. Dilerseniz, bu gelir modeli ile ilgili kazandıracak ayrıntılara geçelim;

Reklam İzleyerek Nasıl Para Kazanılır?

 • Adım 1: İlk olarak reklam gelirini izleyiciler ile pay eden bir web sitesine üye olmalısınız ( İlerleyen bölümlerde değindik ).
 • Adım 2: Sitenin kullanıcı sözleşmesini kabul etmelisiniz.
 • Adım 3: Sitelerin ödeme yöntemlerine göre ödeme yöntemi eklemelisiniz.
 • Adım 4: Daha sonra karşınıza çıkan reklamları izleyip bazı sorulara cevap vermelisiniz.
 • Adım 5: Bakiyeniz, alt ödeme limiti geçtikten sonra dilediğiniz hesaba eft veya havale isteyebilirsiniz.

Uyarı: Üye olduğunuz sitede ‘’Paypal’’ ödeme yöntemi varsa Türkiye’de ödeme alamazsınız. Bunun için herhangi bir banka hesabına havale veya eft yapan bir site tercih etmelisiniz.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri 2021 Senesi İçin

Reklam izleyerek para kazanma 2021 yılında da devam ediyor. Bu yüzden demode olan siteler yerine yeni yılda kullanabileceğiniz en iyi reklam izleme siteleri derlemesini sizler için yaptık. Detaylar ise şu şekilde;

 1. Neobux
 2. Superpay
 3. Inboxdollar
 4. Cashcrate
 5. Cash fiesta
 6. Rotate4all

reklam izleyerek kazanma

1.Neobux

Bu site içerisinde farklı reklam türleri ve reklam sürelerine göre kazancınız değişebiliyor. Kayıt için herhangi bir referans gerekmiyor, kolayca kayıt olabiliyorsunuz. Ödeme yöntemlerinde ise epey çeşitlilik var.

2.Superpay

2003 senesinden beri piyasa içerisinde olan ve ‘’Ödül’’ mantığı ile çalışan bir site. Bu sitede izlediğiniz reklamlar karşılığında size ‘’Ödül’’ adı altında para veriliyor. Bunun yanı sıra sitede anket doldurma işleri de yapabilirsiniz. Sitenin üyelik panelinde sizlere yöneliminizi anlamak adına birkaç soru soruluyor. Bu soruları cevaplayın ve siteye üye olun.

3.Inboxdollar

2005 yılından itibaren ‘’Reklam izleyerek para kazan’’ misyonu ile devam eden Indoxdollar sitesi içerisinde ürün denemesi, mail gönderimi, araştırmalar ve aramalar gibi birçok görev var. Reklam geliri dışında bu iş modelleri ile de gelir edebilirsiniz.

Ödemeye geldiğimizde ise diğer sitede göre daha az ödeme seçeneği görünüyor. Bu nedenle ödeme yöntemlerine iyi bir şekilde göz atmanız gerekir.

4.Cashcrate

Reklam izleyerek para kazanma siteleri arasında yer alan ve en büyük kitleye saihp olan Cashcrate, 6.000.000 üyeye sahip. Bu kadar fazla üyesi olan bir platforma reklam veren kişilerin ilgisi de her geçen gün büyüyor. Bu nedenle bu platformda daha fazla reklam çeşidi ile karşılaşabilirsiniz.

reklam izleyerek

5.Cashfiesta

Evde reklam izleyerek para kazanma konseptine farklı dokunuşlar yapan Cashfiesta, bunu bir eklenti aracılığı ile yapıyor. Sitenin eklentisini bilgisayarınıza indiriyorsunuz gezdiğiniz sitelerde karşınıza videolu reklamlar çıkıyor. Sizler, bu reklamları izleyerek sistem üzerinden para kazanıyorsunuz. Eğer, internette çok gezinen biriyseniz bu site tam da size göre.

Nisan 2021 notu: Bu site kara listeye alınmış.

6.Rotate4all

PTP sitesi özelliğinde olan bu sitede ayda 25 dolar civarında kazanç elde edebilirsiniz. Reklam süreleri diğer sitelere göre daha kısa ve ödeme limiti de düşük. Üstelik bu sitenin uygulaması da var. Telefondan reklam izleyerek para kazanma fırsatı da sizlere sunulmuş.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Doğru Mu?

Evet, doğru. Yukarıda verdiğimiz sitelerden herhangi birine üye olup kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için sitenin size sunduğu kullanım sözleşmesi çerçevesinde legal hareket etmelisiniz. Aksi taktir de kazanç sağlayamazsınız.

Bunun gibi yeni nesil para kazanma makaleleri için ”Para kazanmak” kategorimize göz atabilirsiniz. Bu kategoride size gelir sağlayacak birçok pratik iş mevcut.

 

Sizin Yorumunuz Nedir?