1. Ana Sayfa
  2. Para Kazanmak
  3. Mobil uygulama yaparak para kazanma

Mobil uygulama yaparak para kazanma


Mobil uygulama piyasası oldukça yüksek miktarlarda para kazandırabilir. Mobil uygulama geliştirmek ve bunu belirli bir ücret karışlığında satarak veya uygulama içi reklamlar ile para kazanmak mümkün.

Mobil uygulamalar üzerinden para kazanmak mümkün mü?

Eskiden çok kısıtlı olan mobil uygulama sektörü zamanla çok gelişti akıllı telefonların çoğalmasıyla herkes mobil uygulamaları kullanmaya başladı. Bu hızlı yükselişle birlikte birçok mobil uygulama ve mobil oyun geliştirildi ve bunlar üzerinden yüksek gelirler elde edildi. Sizde bir uygulama geliştirerek kazanç elde edebilirsiniz. Ancak mobil uygulama ve mobil oyunları geliştirmek oldukça zor. Eğer hiç yazılım bilgisine sahip değilseniz internetten araştırma yaparak online kurslara katılabilirsiniz. Ücretsiz videolar, makaleler ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Eğer Mobil Uygulama Yapmak İstiyor ve ücretsiz bir site arıyorsanuz Mobil Uygulama Yapma Sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genellikle mobil uygulama geliştiricilerinin büyük şirketler olduğu gibi yaygın bir yanılgı bulunmakta.

Ancak küçük ekipler ve bireysel kişilerde bu sektörden ciddi paralar kazanabilmektedir. Öncelikle karmaşık ve büyük uygulamalar yerine basit ama işlevli uygulamalar yaparak para kazanabilirsiniz.

Büyük çapta uygulamalar yapmaya çalışmak küçük çaptaki ekipler ve bireysel mobil uygulama geliştiricileri için oldukça zordur. Büyük uygulama geliştirme hayalleri genellikle bu işlerden soğumanıza neden olur. Çünkü başarılı olma olasılığı neredeyse yoktur. Ancak basit mobil uygulama geliştirmek hem deneyim kazanmanıza hem de para kazanmanıza olanak sağlar. Basit uygulama geliştirmek kulağa çok kolay para kazanılabilecek anlamına geliyor gibi gözükse de işin aslı öyle değil. Basit ve işlevli bir uygulama geliştirmek 0’dan başlayan biri için oldukça zor olacaktır ancak ilk uygulamanızı başarıya ulaştırabilirseniz yapacağınız diğer uygulamaları daha rahat şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Nasıl Para Kazanılır makalemizede bir göz atabilirsiniz.

 

Mobil uygulama üzerinden nasıl para kazanılır?

Uygulamadan para kazanmanın en yaygın yolu uygulama içi reklam yerleştirmektir. Bunun yanı sıra Uygulamayı direkt olarak paralı satmakta farklı bir para kazanma yolu olarak gözükmektedir. Uygulama içi satın alma sistemiyle iyi para kazandırabilir örnek olarak bir mobil uygulama yaptınız ve uygulamanızda reklamlar var buna ek olarak uygulamada ki reklamları ücretli olarak kaldır gibi bir seçenek sunarak uygulama içi satın alma sistemiyle para kazanabilirsiniz.

Eğer hiç bilginiz yoksa internetten mobil uygulama geliştirme hakkında kurslar ve videolar izleyebilirsiniz. Mobil oyun geliştirme çoğu insan için eğlenceli bir iş gibi gelmekte ama işin içine girince olayın iç yüzü ortaya çıkıyor.

Kısacası mobil uygulama geliştirerek para kazanmak mümkün ancak zahmetli bir iştir. Basit ve işlevli uygulamalar yapmaya çalışın yeteri derecede kullanılabilir olduğunda uygulamanızı yayınlayıp para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sizin Yorumunuz Nedir?