1. Ana Sayfa
 2. Krediler
 3. Enpara Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi 2021

Enpara Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi 2021


Enpara Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi, vatandaşların en çok ihtiyaç duydukları pandemi döneminde, kredi çekmek isteyenler için kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Enpara Finansbank’a ait bir uygulamadır. Online dijital platformu sayesinde işlemler daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Enpara komisyonsuz ihtiyaç kredisi ile zor günlerde vatandaşlara yardım etmek için sürekli olarak güncel ve özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu yazımızda konu hakkındaki tüm detaylardan bahsedeceğiz.

Enpara Hesabı Nasıl Açabilirim?

Nakit ihtiyaçları için başvurular, online olarak internet üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede dosya masrafı ve komisyon ödemenize gerek kalmıyor. Bu konu hakkında tereddütleriniz bulunuyorsa, Enpara kullanabilirsiniz. Dilediğiniz yerden ister cep telefonu ister tablet isterseniz de bilgisayar üzerinden tek seferde başvuru yapılabilmektedir.

 • QNB Finansbank Enpara sayfasına giriş yapın.
 • Giriş yaptıktan sonra “Enpara’lı ol” kısmına tıklayarak başvuru amacınızı belirtin. Dört ana başlıkta toplanan kısımdan size en uygun olanını seçmeniz gerekmektedir.
 • EFT, Havale ve diğer ödeme işlemlerini masrafsız bir şekilde yapabilmek
 • Yıllık aidat ücreti ödemeden kredi kartı almak
 • Acil nakit ihtiyaçları, masraf ve komisyon ödemeden ihtiyaç kredisi kullanmak
 • Birikim yapmak için yüksek faiz oranlarından yararlanmak seçeneklerinden birisi seçilir.
 • İlgili seçeneklerin dolumu yapıldıktan sonra, cep telefonu, adres ve SMS onayı yaparak hesabınızı oluşturabilirsiniz.
 • Enpara Kullanmak İçin Şartlar
 • QNB Finansbank veya Enpara müşterisi olmayanlarda hesap açılışı yaparak kredi talebinde bulunabilmektedir.
 • Banka hesabını açabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
 • İletişim bilgileri ile ilgili yerleri doldurarak sisteme girişinizi yapabilirsiniz.
 • Başvurular, Enpara mobil uygulama ya da internet şubesinden yapılabilmektedir.

Düzenli bir şekilde borçlarınızı ödüyorsanız, kredi başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanması oldukça yüksektir. Kredi notunuzun düşük veya yüksek olmasına genelde bakılmaz. Düzenli ödemeleri olup olmadığına bakılarak kredi kullanıp kullanamayacağı değerlendirilebilmektedir.

Genellikle gün içerisinde başvurular değerlendirilmeye alınır ve dönüş yapılır. Oluşturulan banka hesabından kişi, dilediği zaman parayı kullanabilir.

Enpara Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi
Enpara Komisyonsuz İhtiyaç Kredisi

Enpara İhtiyaç Kredisi Şartları

Paraya acil olarak ihtiyacı olan kişiler, uzun vadede bu krediden yararlanabilmektedir. Bu kampanya ile ödemesi olan kişiler borçlarını rahatlıkla ödeyebilmektedir. Enpara ihtiyaç kredisi başvuruları Finansbank Web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Başvuru için banka müşterileri, mobil uygulama veya internet şubesi üzerinden yapabilir.

 • 18 yaşını doldurmuş kişiler Enpara hesabı sahibi olabilirler.
 • T.C. Kimlik bilgileri ile Finansbank şubelerinden hesap açtırma ve kart oluşturma başvuruları yapılabilmektedir.
 • Daha sonrasında mobil ve internet şube aracılığı ile giriş yapılabilmesi için hesap şifreleri tanımlanır.
 • Kredi başvuruları internet üzerinden yapılmaktadır.

Nakit desteğini alabilmek için önemli olan konu ödemelerin zamanında yapılabilmesidir. Finansbank, ödeme durumuna göre değerlendirmeye almaktadır.

Kefil veya diğer şartları ihtiyaç duyulmaz. Çalıştığınıza dair hizmet dökümü belgelemeniz yeterlidir. Bu sayede ödemenizi zamanında yapacağınız ve belirli bir gelir kaynağınız olduğunu ispatlarsınız.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2021

Enpara hesabınızı oluştururken, kredi kullanım bölümüne geçiş yaptığınızda aşağıda listelediğimiz aşamaları tamamlamanız gerekmektedir.

Hesap oluşturma bölümünde kimlik ve iletişim bilgilerini doldurun. Bu işlemden sonra hesaplama aracı karşınıza çıkacaktır.

İhtiyaç kredisine giriş yaptığınızda kullanmak istediğiniz tutarı girmeniz istenir. İhtiyaç kredisi için maksimum 75.000 TL çekilebilmektedir. Karşınızda yer alan hesaplama aracı ile taksitleri öğrenebilirsiniz.

36 Ay vade imkanı ile 75 bin TL kredi tutarı girildiğinde,  yüzde 1,79 faiz ile 3012 TL taksit ve toplam 108 bin TL çıkmaktadır.

Bu ekranda hesabınıza yatırılacak tutar, kredi ve taksit tutarı, aylık faiz ve sigorta primi listelenecektir.

Daha sonrasında T.C. kimlik bilginiz, doğum tarihiniz ve cep telefon numaranızı tuşlayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Kredi başvurularınız bu kısımda görünür.

7 gün 24 saat boyunca işlem yapabilirsiniz. Paranız onaylanarak anında kullanıma açılmaktadır.

Enpara ile çalışmak istemiyorsanız, kolay kredi veren bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizin Yorumunuz Nedir?