1. Ana Sayfa
 2. İş Fikirleri
 3. Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar 2021 Yılı

Çiğ Köfte Bayilik Veren Firmalar 2021 Yılı


Çiğ köfte bayilik veren firmalar, son yılların en fazla arananlarından oldu. Franchise bir dükkan açma fikri olan kişilerin aklına son yıllarda ‘’Çiğ köfte’’ gelir. Peki, neden? Çiğ köfte, doğu bölgesinden çıkan ve Türkiye’ye mal olan uygun fiyatlı bir ürün. Lezzeti ise Türk damak tadına uygun. Bu yüzden alım ve satım potansiyeli oldukça yüksek diyebiliriz.

Çiğ köfte bayilik 2021 yılında da çok aranacak gibi görünüyor. Bu bağlamda çiğ köfte bayilik veren firmalar listemizi yaptık. Dilerseniz, ayrıntılara geçelim;

Çiğ köfte Bayiliği Veren Firmalar

 1. Oses Çiğ köfte
 2. Komagene Çiğ köfte
 3. Tatlıses Çiğköfte
 4. Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi
 5. Serince Çiğköfte
 6. Zarif Çiğ Köfte
 7. Gazi Çiğ Köfte
 8. Taksim Çiğ Köfte
 9. Sırrı Usta Çiğ Köfte
 10. Çiğköftem Çiğ Köfte
 11. Maksat Çiğ Köfte

cig kofte bayiligi

1) Oses Çiğ Köfte Bayilik

Çiğ köfte alanında son zamanlarda en çok aranan Franchiselerden birisi de Oses Çiğ köfte franchise. Firmanın sunduğu imkanlar çerçevesinde kendi işletmenizi açabilirsiniz. Peki, nasıl? Detayları nedir? Çiğ köfte bayilik veren firmalar sermaye konusunda nasıl bir tavır takınıyor?

Minimum 20.000 TL sermayenizin olmasını isteyen firma, binlerce firması ile yatırımcıların ilgi odağı olmuş durumda. Oses Çiğ Köfte bayilik ücreti geri dönüşü yaklaşık 12 ayı bulabiliyor. Tabi, bu durum işletmenizin iş kapasitesine göre değişir.

 • İletişim: 444 50 02

2) Komagene Çiğ Köfte Bayilik

2005 senesinde kurulan ve 2021 yılına kadar kesintisiz olarak faaliyet gösteren Komagene Çiğ köfte, Türkiye’de 1000’den fazla şubeye sahip. Firmanın hedeflediği sayı ise 5000.

Komagene Çiğ Köfte bayilik ücreti 15.000+ KDV olarak belirlenmiş durumda. Komagene Franchise almadan önce firma tarafından 1 haftalık eğitim veriliyor. Eğitimi aldıktan sonra kurumsal olarak pazarlama ve reklam gibi alanlarda profesyonel destek sağlanıyor.

Bunlara ek olarak eğer delüks paket isterseniz 25.000 TL + KDV fiyatlandırması uygulanıyor. Bu paketler ile daha farklı dükkanlar yaratılıyor.

 • İletişim: 0216 367 97 00
 • Posta: komagene@komagene.com.tr
 • Faks: 0216 417 38 80

3) Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik

2010 senesinde kurulmasına rağmen ciddi bir şekilde rekabete katılan firma, Tatlıses Çiğ köfte franchise ile birlikte etki alanını genişletmeyi hedefliyor. Çiğ köftenin yanında künefe, pide ve birçok tatlıyı da sunan Tatlıses Çiğ Köfte, birçok alanda size profesyonel destek sunuyor. Bunların yanı sıra KOSGEB’den hibe alabilmeniz için uğraşıyor. Çiğ köfte bayilik veren firmalar arasında yer alan Tatlıses Çiğ Köfte’nin sizden istediği min. Ücret ise şu şekilde;

Tatlıses Çiğ Köfte bayilik ücreti en az 20.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Elbette fiyat arttıkça yatırımın kalitesi de artacaktır.

 • İletişim: 0535 106 58 57

4) Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Bayilik

Çiğköfte bayilik denildiğinde akla en başta gelen firmalardan birisi de Ömer Aybak’ın kurucusu olduğu Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi. 2005 senesinde kurulan ve neredeyse bütün şehirde var olan bu firma bayilikleri ile daha da geniş alanlara yayılmayı hedefliyor. Meşhur Adıyaman Franchise alabilmek için belirli bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Ayırdığınız bu bütçenin de size geri dönüş süresi ortalama olarak 8 ay. Peki, ne kadarlık bir bütçeden bahsediyoruz?

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi bayilik ücreti 20.000 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu sermayeyi sağladığınızda size eğitim verilir ve bu adımdan sonra fizibilite, pazarlama ve pr çalışmalarında profesyonel destek sağlanır.

 • İletişim: 0212 650 59 02

5) Serince Çiğ Köfte Bayilik

2005 senesinde kurulan bu firma, 30 metrelik bir dükkanınız varsa size bayilik veriyor. Diğer firmalara göre daha ucuz çiğ köfte franchise veren bu firmanın bayilik ücreti daha uygun diyebiliriz. Serince Çiğ Köfte bayilik ücreti 10.000 TL olarak belirlenmiş durumda.

 • İletişim: 0536 944 82 15

6) Zarif Çiğ Köfte Bayilik

Ücretsiz çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında yer alan Zarif Çiğ köfte, giriş için sadece 4.900 TL istiyor. Yaklaşık olarak 7 günde dükkânınızı hazır hale getiren ve size teslim eden bu firma, dükkânın lokasyonuna çok önem veriyor. Trafiğin yoğun olduğu alanlarda olan dükkânlara daha sıcak bakıyor desek yanılmayız. Zarif Çiğ köfte franchise için konumuzu ileterek firma ile ön görüşme sağlamanızda fayda var.

 • İletişim: 0212 667 51 81

7) Gazi Çiğ Köfte Bayilik

2000 yılında kurulan ve köklü çiğ köfte franchise veren firmalar arasında yer alan Gazi Çiğ Köfte, franchise bedeli talep etmiyor. Gazi Çiğ Köfte bayilik ücreti ise sadece 6.000 TL. Bunların yanı sıra reklam katılım payı da talep edilmiyor.

 • İletişim: 0212 536 3832

8) Taksim Çiğ Köfte

Diğer çiğ köfte bayiliği veren firmalar arasında en esnek koşullara sahip firma diyebiliriz. Firma yeni olması sebebi ile koşullarını esnetmiş görünüyor. Taksim Çiğ Köfte bayilik ücreti ise sadece 6.500 TL. Bu sermaye ile giriş yaptıktan sonra proje desteği, köfte eğitim desteği ve birçok pazarlama desteği ile destek sağlanıyor.

 • İletişim: 0532 673 00 49

9) Sırrı Usta Çiğ Köfte

Genel olarak İstanbul çiğ köfte franchise misyonu ile hareket eden Sırrı Usta Çiğ Köfte, 16.000 TL’lik bir franchise bedeli talep ediyor. Tabi, paketlere göre bu fiyat değişebiliyor. Çiğ köfte bayilik veren firmalar arasında belirli bir lokasyonu kendine misyon edinmiş Sırrı Usta’nın fiyatlarını öğrenmek için aşağıdaki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz;

 • İletişim: 0212 629 44 02

10) Çiğköftem Çiğ Köfte

Son zamanlarda sosyal medyada ciddi bir şekilde yayılan Çiğköftem Çiğ Köfte, trafiğin yoğun olduğu yerlere franchise vermeyi tercih ediyor. Firma net olarak bir franchise bedeli belirtmemiş. Fiyat sorgusu için aşağıdaki iletişim numarasını aramanız gerekir;

 • İletişim: 444 2 126

11) Maksat Çiğ Köfte

Çiğköfte bayiliği için 20 metre kare dükkânları tercih eden Maksat Çiğ Köfte, ortalama 1 haftada dükkanı hazır hale getirebiliyor. Maksat Çiğ Köfte franchise ücreti ise 6.000 TL. Ücreti ödedikten sonra profesyonel olarak bütün destekler sağlanıyor.

 • İletişim: 0537 459 94 94

cig kofte bayilik

Çiğ Köfte Dükkanı Kazandırır Mı?

Çiğ Köfteciler ne kadar kazanır? Sorusunun cevabını tam anlamı ile vermek zordur. Dükkanın konumuna göre bu durum farklılık gösterir ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi bir çiğ köfte dükkanı yaklaşık 6 ayda sermayesini çıkarıyor. Bu da aylık 5000+ gibi bir ücrete tekabül ediyor.

Çiğ Köfte Bayilik Şartları Nelerdir?

Genel olarak firmalar, sermayenin uygunluğuna bakar. Bunların yanı sıra; dükkânın konumu, cadde üzerinde olması ve işlek olması gibi detaylara da dikkat edilir. Eğer, sermayeniz uygunsa, konumunuz uygunsa ve eğitimleri aldıysanız herhangi bir problem kalmıyor. Ancak, yine de Franchise veren çiğköfteciler ile iletişime geçmenizde fayda var.

Çiğ Köfte Bayiliği Fiyatları Nedir?

Yukarıda her firmanın çiğ köfte bayilik fiyatları ayrıntıları ile anlatıldı. Bunlara ek olarak firmaların ek paketleri olabilir. Bu paketlerde özel olarak konuşulursa eklemeler yapılabilir. Fiyat konusunu mutlaka firma ile görüşmeniz gerekir.

Çiğ Köfte Satıp Para Kazanmak Hayal Mi?

Çiğ köfte satarak para kazanmak bir hayal değildir. Türkiye’de düşük sermaye ile kurulabilen nadir işler arasında yer alır. Bu nedenle küçük bir sermaye ile iş yapıp para kazanabilirsiniz.

Çiğ Köte Dükkanı Açmak Mantıklı Mı?

Türkiye’de bu kadar sevilen bir lezzeti satmak mantıklı olabilir. Tabi, sermayeniz ve stratejileriniz mantık konusunda en etkili olan faktörlerdir.

Sizin Yorumunuz Nedir?